Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Miziasty mały Whiskas szuka kochającego domku

Miziasty mały Whiskas szuka kochającego domku

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:12 09 2014, 10:14
data ważności:12 10 2014
zamieszczający ogłoszenie: opieka nad kotami wolnożyjącymi
Dane zwierzaka:
urodzony:19 6 2014
miasto:WROCŁAW
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
A to wspaniały Whiskas (tak go nazwały panie doktor z lecznicy bo wyglada jak kot z reklamy :) Słodziak i największy miziak jaki u nas był. Ma ok 3,5 miesięca i jest mega towarzyski.
Biegł za wózkiem z dzieckiem za wolontariuszką i prosił żeby go zabrac do domu. Jakby nie było inteligentna bestia:)
Whiskas okazał się kociątkiem o świetnym charakterze - zabawowy, przymilny, kocha ludzi i stara się być blisko nich. Pomaga przy praniu, gotowaniu i sprzątaniu. Nic mu nie umknie:) Jest bardzo gadatliwy, najczęściej głośno domaga się jedzenia czy zabawek.
Whiskas ponad wszytko uwielbia najbardziej jeść i tylko jeść w duzych ilościach. Po obfitym posiłku przychodzi do człowieka kładzie sie na kolanach lub obok, mruczy jak traktorek i liże po rekach, po twarzy. Jest kochanym jeszcze kocim dzieckiem i potrzebuje ludzi którzy otoczą go opieką i miłoscią.

Jeśli masz choć trochę wolnej przestrzeni w mieszkaniu i kochasz zwierzeta przygarnij Whiskasa-zyskasz przyjaciela na całe życie, a kocurek będzie miał w końcu swoje miejsce na ziemi i swojego człowieka.
Teraz czeka az ktoś go pokocha i da mu ten jedyny na świecie domek i opiekę. Kocurek jest zdrowy, odrobaczony, odpchlony, posiada książeczke zdrowia.

Kotka oddamy tylko do dobrego i odpowiedzialnego domku, kochającego mądrze i odpowiedzialnie, który zapewni mu dużo miłości, ciepła, czułości, zadba o odpowiednie karmienie, regularne szczepienia i bezpieczeństwo .Osoby zainteresowane adopcją Whiskasa prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na wizytę w domu tymczasowym.
Wymagania:Whiskas najchetniej zamieszkałby u ludzi gdzie jest już koci lub psi domownik. Idealnie dogaduje się z innymi zwierzakami. Wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt w/s adopcji 668-002-965 po godz. 17
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:668-002-965
informacje dodatkowe:
odrobaczony