Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Piskorek

Piskorek

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:09 12 2014, 23:31
data ważności:08 01 2015
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Kocie Życie
Dane zwierzaka:
urodzony:25 7 2014
miasto:Nowa Ruda
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Piskorek to malutki kocurek podrzucony w reklamówce na próg lecznicy. Kotek ma bardzo wesołe, trochę "szalone" usposobienie, lubi pieszczoty, zabawę, lubi być brany na ręce. Idealnie nadaje się do domu z dziećmi, będzie jednak wymagał poświęcenia mu sporej uwagi.

Piskorek ma cztery miesiące, jest zdrowy, odrobaczony, odpchlony i zaszczepiony (nowy właściciel otrzyma książeczkę zdrowia kota). Idealnie załatwia się do kuwety i nie wybrzydza przy misce (je zarówno suchą jak i mokrą karmę). Korzysta z drapaka i jest przyzwyczajony do przebywania zarówno w domu jak i na dworze (w ramach umowy adopcyjnej, wymagamy jednak zabezpieczenia okien lub posesji przed wypadnięciem lub ucieczką kota).

W domu tymczasowym nie sprawia żadnych problemów. Jest przyjazny w stosunku do ludzi i innych kotów.

Piskorek znajduje się pod opieką Fundacji Kocie Życie (www.kociezycie.pl). Przy jego adopcji obowiązuje podpisanie specjalnej umowy. Fundacja nie wydaje kotów osobom niestabilnym finansowo i lokalowo. Nowy właściciel zobowiązuje się do wykastrowania kota.

Kotek może zostać dowieziony do każdego miejsca na Ziemi Kłodzkiej, w okolice Bielawy, Dzierżoniowa, Łagiewnik oraz do Wrocławia i okolic. Pozostałe lokalizacje na terenie Dolnego Śląska - do "dogadania".
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:533700607
mailem:mystacinaa@gmail.com
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony