Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Prezes i Jolo

Prezes i Jolo

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:03 08 2013, 19:40
data ważności:02 09 2013
zamieszczający ogłoszenie: Katowickie schronisko dla zwierząt
Dane zwierzaka:
urodzony:1 6 2013
miasto:Katowice
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Cudnie pokraczne oddam.

Dwóch młodzieńców (w domyśle: materiał na materiał na kota), w wieku ok. 8-9 tygodni poszukuje przyjaznego środowiska domowego na najbliższych dwadzieścia lat. Szukają razem, bo miłość wielka między nimi z racji, iż są braćmi. Jedynymi z rodzeństwa, którzy przechytrzyli złośliwy los. Ale do osobnych domów również mogą iść. Chłopcy chorowali dość poważnie, lecz w tej chwili są już w dobrej formie. Za czas jakiś czeka ich szczepienie i odrobaczanie. Dostaną również od Fundacji, pod opieka której się znajdują talon na bezpłatną sterylizację.

Maluch reprezentują odmienne osobowości:

Tzw. Prezes to typ kociaka: należy mi się i koniec. Zadziorny, nieco przebiegły w swój infantylny dziecięcy sposób. Charakterny. Niecierpliwy – co ja będę się do ciebie tulił jak świat na mnie czeka?! I mucha! Uwielbia jedzonko. Każde. Troszczy się o braciszka – pierdołkę.

Braciszek, czyli Jolo to typ nerwowego wrażliwca. Mruczy przy najlżejszym dotyku, nad jedzeniem poematy wygłasza i ma czas na wszystko… Mysliciel… Rokuje na przytulaka.

Dwa czarne futerka, z oczami, które najprawdopodobniej będą zielone, gdyż nadal się wybarwiają. Maja na ten moment puchatą, nierówną sierść, puszko-meszek. Docelowo: czarny błysk.

Obowiązuje umowa adopcyjna.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:668-311-045
mailem:lesguartes@interia.pl
informacje dodatkowe: