Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Pszczółki Maja i Gucia po pełnym serwisie

Pszczółki Maja i Gucia po pełnym serwisie

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:11 01 2017, 19:30
data ważności:25 01 2017
zamieszczający ogłoszenie: Grażyna
Dane zwierzaka:
urodzony: 5 2016
miasto:Kraków
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Maja i Gucia to wspaniały duet młodziutkich siostrzyczek. Koteczki są radosne i lgnące do ludzi. Maja to przepięknie cętkowana pszczółka, a Gucia ma czarne lśniące futerko jak miniaturka czarnej pantery. Koteczki są drobne, szczupłe, odziedziczyły smukłe sylwetki po swojej filigranowej mamie. Natychmiast po urodzeniu w maju 2016 kociaki trafiły ze swoja młodziutką mamą do domu tymczasowego, gdzie rosły pod troskliwą opieką ludzi, kociej mamy i kocich cioć i wujków.
Koteczki są zdrowe, dotychczas nie chorowały, mają komplet odrobaczeń i szczepień, są już wysterylizowane. Bez żadnych wpadek korzystają z kuwetki.
W domu tymczasowym mają towarzystwo innych kotów, od których wszystkiego się nauczyły i są świetnie wychowane. Potrafią używać drapaka. Są śmiałe, niestrachliwe i bardzo kontaktowe. Uwielbiają bliski kontakt z ludźmi, dlatego szukają serdecznych opiekunów chętnych do przytulania i głaskania kotków oraz zabaw z nimi. Koteczki uwielbiają pieszczoty, mruczą jak traktorki. Czarna Gucia jest słodką gadułką, cudownie nawiązuje kontakt z opiekunem. Obie siostrzyczki są szczęśliwymi, radosnymi kociakami, których nigdy nie spotkało nic złego. Nie boją się obcych osób, są otwarte i odważne, a równocześnie łagodne. Mogłyby zamieszkać w domu z dziećmi.
Zgodnie ze swoim wiekiem są prawdziwymi iskierkami, pełnymi energii i chęci do zabawy. Ze wzruszeniem można obserwować, jak często bawią się jedną zabawką, a potem razem śpią. Są przezabawne, gdy razem noszą na przykład wędkę. Są ze sobą od urodzenia, trzymają się razem, stanowią wspaniały tandem i marzymy dla nich o wspólnym domu. Dwa kotki dużo lepiej się chowają, są szczęśliwsze i lepiej znoszą nieobecność opiekunów.
Koteczki szukają troskliwego domu niewychodzącego z zabezpieczonym (osiatkowanym) balkonem/oknami. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń. Nie bierzemy pod uwagę domów z ogrodem.
Mieszkam w małym mieście, ale zapewniam dowóz kociaków do Krakowa, Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, 609 559 862.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:609 559 862
mailem:arc2@o2.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany