Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Rudolf - staruszek o smutnym spojrzeniu

Rudolf - staruszek o smutnym spojrzeniu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:16 07 2017, 20:06
data ważności:15 08 2017
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Przytul Kota
Dane zwierzaka:
urodzony: 2003
miasto:Łódź
klasyfikacja: » koty » inne (poza klasyfikacją FIFe) » mieszaniec (poza klasyfikacją FIFe)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Rudolf trafił pod opiekę Fundacji po tym, jak jego dotychczasowa właścicielka, pani w podeszłym wieku, wylądowała w szpitalu. Jest już dość starym kotem - ma 14 lat. Gdy weterynarz przyjrzał mu się bliżej, okazało się, że rudemu brzydalowi również przydałaby się hospitalizacja. Po badaniach okazało się, że pers ma chorą wątrobę i serce oraz wielotorbielowatość nerek. Robimy co w naszej mocy, by zmniejszyć jego dolegliwości, które niewątpliwie odczuwa od co najmniej kilku miesięcy. Codziennie musi brać leki oraz jeść karmę specjalistyczną. Ostatnio również został ogolony na łyso – wcześniej miał długie i strasznie skołtunione futro, które przy obecnych upałach jedynie go męczyło.
Rudolf pomimo tak wielu schorzeń, jest ciekawski i wszędobylski. Czasem po zastrzyku się trochę gniewa, ale szybko zapomina o krzywdzie i chwiejnym krokiem gramoli się z koszyka. Jest kotem typowo kanapowym. Uwielbia przebywać obok człowieka i domaga się pieszczot. Jest również wielkim żarłokiem – potrafi siedzieć przy człowieku i miauczeć, próbując wyżebrać jakiś pyszny kąsek.
Do fundacji trafił razem ze swoją przyjaciółką – Lusią. Miło by było, gdyby poszli do domu razem.
Jeżeli nie boisz się wyzwania jakim jest chory kot, pisz do nas w sprawie adopcji na: adoptuj@przytulkota.pl lub dzwoń do Karoliny 739070797.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:739070797
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony