Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Starsza kotka Wólka, ciekawska i wszędobylska jak kociak :)

Starsza kotka Wólka, ciekawska i wszędobylska jak kociak :)

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:14 04 2015, 09:45
data ważności:11 10 2015
zamieszczający ogłoszenie: dom tymczasowy
Dane zwierzaka:
urodzony: 2002
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Wólka jest drobną starszą czarno-białą koteczką. Choć ma za sobą różne życiowe zawirowania, nie traci pogody ducha i idzie przez życie z zadartym bojowo ogonkiem. Jednak sama absolutnie nie jest bojowa, jest bardzo towarzyska i przyjaźnie nastawiona do ludzi i do innych zwierząt. Jak na staruszkę jest bardzo aktywnym zwierzakiem. Często bawi się jak kociak szalejąc na drapakach lub goniąc piłeczki, albo atakując szczotkę do zamiatania ;) . Musi też zawsze sprawdzić, co się dzieje, co kto robi i czy na pewno jej obecność nie jest niezbędna. Gdy przychodzą goście, natychmiast sprawdza, kto przyszedł, krąży wokół i wszystko kontroluje - taka pani patrolowa :)
Świetnie dogaduje się z innymi kotami. Zwykle nie wchodzi w zażyłe relacje, ale gdy któryś kot jest chory, zaczyna się nim opiekować - przytula się, wylizuje mu futerko, przemienia się w opiekuńczą ciotkę. Jest naprawdę wyjątkową kotką.
Wólka jest zaszczepiona, odrobaczona, przeszła zabieg sterylizacji i obustronnej mastektomii. Szuka domu na jesień życia, w którym nie będzie musiała dzielić się zainteresowaniem opiekunów z tak licznym kocim stadem, jak obecnie.

Wólka jest podopieczną Fundacji JOKOT, szuka domu niewychodzącego z zabezpieczonymi oknami/balkonem; warunkiem adopcji jest zapewnienie kotu odpowiednich warunków oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji: adopcje@jokot.pl, tel. 519-689-130
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:519-689-130
mailem:adopcje@jokot.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany