Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Tosia półsyjamka o królewskich manierach i charakterze:)

Tosia półsyjamka o królewskich manierach i charakterze:)

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:04 03 2015, 09:44
data ważności:03 04 2015
zamieszczający ogłoszenie: opieka nad kotami wolnożyjącymi
Dane zwierzaka:
urodzony:4 11 2012
miasto:Wrocław
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Tosia to piękna półsyjamka o niebieskich oczach, smukłej długiej sylwetce i arcy królewskim charakterze jak na syjamy przystało.
Tosia 3 lata temu jako koci kilkumiesięczny maluszek trafiła do wolontariuszy i znalazła dom. Niestety po 3 latach otrzymaliśmy telefon iż, jej właściciele ze względu problemów finansowych wyjeżdzają do Anglii i nie mogą Tosi zabrać ze sobą. Tosia ma w tej chwili 3 lata a jej koci świat legł dosłownie w gruzach. Trafiła do nas bardzo smutna, agresywna, płacząca. Nie akceptowała nas ani naszej kotki na początku.
W tej chwili Tosia jest już 1,5 miesiąca w domu tymczasowym. Zrobiliśmy ogromne postępy ! Tosia
jak na syjamkę przystało, ma swój charakter i swoje zdanie. W stosunku do obcych, a także niezaprzyjaźnionych znajomych zachowuje dystans i nie pozwala się dotknąć. Ale wybrane osoby potrafi obdarzyć zaufaniem daje się nawet brać na ręce. Lubi pieszczoty, ale na taką poufałość pozwala tylko nielicznym i kiedy chce. Coraz częściej do nas przychodzi się pomiziać ale jej zaufanie zdobywa sie powoli miesiącami. Potrzebuje bardzo odpowiedzialnej i cierpliwej osoby, domu bez dzieci i hałasliwych zwierząt.
Tosia to kotka wyjątkowa i idealna dla prawdziwego miłośnika, przyjaciela i znawcy kotów. Jej zaufanie trzeba zdobywać powoli, pozwalając jej odkrywać swój prawdziwy, piękny charakter kawałek po kawałku. A kiedy zaufa, jej opiekun będzie mógł cieszyć się towarzystwem kota kochanego i absolutnie fantastycznego. Tosia szuka nowego domu, w którym ceni się koty za to, że po prostu są każdego dnia i w którym dostanie tyle czasu na zaprzyjaźnienie się z człowiekiem, ile będzie potrzebowała.
Już jedna z pierwszych w Europie właścicielek pary
kotów syjamskich, Vyvyan, w 1886 roku pisała: „Są bardzo uczuciowe i przywiązane do człowieka. Swoim zachowaniem przypominają psy".
Tośka ma również tajemniczy urok zezowatego spojrzenia Syjamów, które pokrzyżowała ponoć ich przeszłość „strażników świątyń".Odziedziczyła po nich niezwykły rys charakteru - są przyjacielskie, lubią zabawy i silnie przywiązują się do człowieka.
Tosia przebywa w domu tymczasowym, coraz bardziej się do nas przywiązuje więc szukamy jej mądrego, odpowiedzialnego domu i wrażliwych ludzi. Jeśli jesteś w stanie dać bezpieczną przystań Tosi wiedząc ze to będzie na początku trudne dla niej zapraszam do kontaktu.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:668-002-965
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany