Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Tygryski Ptyś i Balbinka do kochania

Tygryski Ptyś i Balbinka do kochania

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:11 01 2017, 19:35
data ważności:25 01 2017
zamieszczający ogłoszenie: Grażyna
Dane zwierzaka:
urodzony: 6 2016
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:nie wiem
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Ptyś i Balbinka, rodzeństwo przemiłych tygrysków uratowane przed bezdomnością czeka u tymczasowej opiekunki na nowe domy. Kociaki mają ok. 6 miesięcy, są odrobaczone i zaszczepione. Wzorowo korzystają z kuwety i potrafią używać drapaka.
Kociaki są zadbane, mają futerko mięciutkie jak jedwab, głaskanie i przytulanie ich to sama przyjemność. Koteczka Balbinka ma urocze tygrysie prążki, kocurek Ptyś ma zarówno prążki, jak i cętki. Kociaki są uroczymi mięciutkimi i puchatymi kotkami do przytulania. To jeszcze nieduże podrostki, kocia młodzież. Zdjęcia je powiększają i postarzają. Po sylwetce kocurka już widać, że wyrośnie na pięknego, dorodnego tygryska. Balbinka jest słodką małą kluseczką i pewnie pozostanie niedużą dziewczynką.
Kociaki są oswojone, łagodne i delikatne. Jak każdy młody kociak lubią się bawić, ale nie mają ADHD. Są dość grzeczne i spokojne jak na półroczne kocięta. Są jeszcze kociakami, które lubią się przytulić do kociej cioci ub wujka. Lubią kontakt z człowiekiem. Wzięte na ręce lubią być głaskane i pieszczone. Często jeszcze przytulają się do dorosłych kotów, potrzebują czułości i ciepła innego kota.
Kotki mogą trafić trafić do wspólnego domu lub pojedynczo do domów, w których już jest przyjazny kot. Nie chcemy, by były jedynakami w nowych domach. Bardzo lgną do innych kotów i potrzebują ich towarzystwa.
Szukamy domów niewychodzących, które zapewnią kociakom bezpieczeństwo przez osiatkowanie balkonu/ okien. Nie bierzemy pod uwagę domów z ogrodem.
Mieszkamy w małym mieście, ale zapewnię dowiezienie kociaków do Krakowa, Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny. Tel. 609 559 862.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:609 559 862
mailem:arc2@o2.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony