Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » WĄSIK - esencja czarnego kota :)

WĄSIK - esencja czarnego kota :)

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:02 02 2015, 12:22
data ważności:15 09 2015
zamieszczający ogłoszenie: dom tymczasowy
Dane zwierzaka:
urodzony: 2011
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Wąsik to przepiękny kocur o błyszczącej sierści, okrągłej głowie i idealnej sylwetce.
Znakomicie dogaduje się z innymi kotami, jest towarzyski, często inicjuje wspólne zabawy piłeczkami, w kocim stadzie jest zupełnie bezkonfliktowy. Lubi też przytulić się do innego futerka i tak zasnąć zwinięty w precelek. Inne koty są mu wręcz niezbędne do życia, oddzielony od stada jest bardzo nieszczęśliwy.
Wobec nowo-poznanych ludzi Wąsik jest wycofany. Przy pierwszym kontakcie trzyma się na dystans i obserwuje. To kot, który nie lubi być noszony na rękach i zmuszany do kontaktu z człowiekiem (najczęściej wtedy po prostu ucieka i chowa się), ale gdy już zaufa, sam chętnie przychodzi, kręci się koło nóg, tuli i prosi o głaskanie po każdej części kota :) Wtedy dopiero okazuje się, że Wąsik to wielki miziak i taki właśnie misio-przytulanka :)
Niestety jakiś czas temu okazało się, że Wąsik ma ma problemy z kryształami tworzącymi się w pęcherzu. W związku z tym musi być na specjalnej diecie (typu „urinary” - do kupienia w przychodniach lub sklepach zoologicznych) oraz unikać stresujących sytuacji.
Wąsik szuka spokojnego domu z kocim towarzystwem i opiekunów, którzy poradzą sobie z opieką nad tym pięknym, ale nie całkiem zdrowym kotem.

Jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany; data urodzenia: 2011. Szuka domu bez możliwości wychodzenia, z zabezpieczonymi oknami/balkonem.

Kot jest podopiecznym Fundacji JOKOT, warunkiem adopcji jest zapewnienie kotu właściwych warunków oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
e-mail: adopcje@jokot.pl,
tel. 519-689-130
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:519-689-130
mailem:adopcje@jokot.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany