Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » 2 letni, przyjazny Findus, rewelacyjny, wychowany w domu psiak!

2 letni, przyjazny Findus, rewelacyjny, wychowany w domu psiak!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:28 04 2022, 17:48
data ważności:28 05 2022
zamieszczający ogłoszenie: Kaja10014
Dane zwierzaka:
urodzony: 2020
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Wiek: 2 lata (lipiec/sierpień 2020)
Waga: 21 kg
Szczepiony, odrobaczony, wykastrowany.

Findus to niespełna dwuletni pies, znaleziony jako 6 miesięczny dzieciak na ulicy. Wie, na czym polega bycie psem - uwielbia węszyć, eksplorować naturalny świat, gryźć patyki i przeżuwać inne znaleziska. Do tej pory Findus żył w dużym mieście - w takich warunkach nie ma jednak możliwości korzystania z pieskiego życia pełną mocą. Ciasne przestrzenie, miejski zgiełk i pęd życia powodują u niego stres i niepokój, dlatego szukamy Findusowi domu na uboczu, chętnie z drugim czworonogiem.
Findus jest świetnym kompanem życia - chętnie wskakuje do auta i dobrze znosi jazdę nawet w dalekie podróże, jest nauczony czystości i zawsze cierpliwie czeka aby załatwić potrzeby na spacerze. Potrafi zostawać sam w domu i nic nie niszczy. W nowym miejscu zachowuje się jak ciekawe dziecko, musi wszędzie zajrzeć, potem jest raczej nieśmiały, wycofany. Bardzo się pilnuje, nawet spuszczony na otwartym terenie. Uwielbia wysokie trawy - gdy może się w nich wybiegać, na jego pysku widać największy uśmiech.
Na spacerach nie ciągnie na smyczy.
Trzeba pamiętać, że Findus jest psem, który w przeszłości miał złe doświadczenia z ludźmi. Nie jest więc psem wylewnym, w pierwszym kontakcie z nową osobą zachowuje dystans i potrzebuje czasu, zeby zaufać. Gdy zdobędziemy jego zaufanie to dopuści nas do swego świata - współpracuje podczas spacerów, reaguje na komendy i już wie, że człowiek bywa super.
Findus jest bardzo pojętny, aktywny i energiczny - idealny byłby dom, w którym psiemu doświadczeniu towarzyszy też cierpliwość, uważność na sygnały wysyłane przez psa i wspólna praca nad zaspokajaniem psich potrzeb aktywności fizycznej i intelektualnej, tak! - intelektualnej. Findus Wam pokaże, że może nie każdy pies nadaje się do miasta, bo za wiele stresu ono z sobą niesie, ale na pewno nadaje się do towarzyszenia człowiekowi krok w krok! Potrzebuje tylko czasu i wyrozumiałości oraz doświadczonego przewodnika.
Szukamy dla niego doświadczonego domu, najchętniej ze spokojnym, ufnym i zrównoważonym psem, który zostanie kompanem i nauczycielem życia.
Findus przebywa w centrum Polski.

Jeśli masz jakieś pytania o naszego wspaniałego Findusa, dzwoń - 608 220 533
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:608220533
informacje dodatkowe: