Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Azja

Azja

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:17 03 2013, 20:52
data ważności:16 04 2013
zamieszczający ogłoszenie: gucho
Dane zwierzaka:
urodzony: 2003
miasto:Radzymin
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
AZJA to starsza, owczarkowata sunia. Widać że los jej nie oszczędzał, wystraszona i roztrzęsiona przebywała tydzień, może dwa w piwnicy rozwalającego się domu.
Wychodziła wieczorami w poszukiwaniu jedzenia. Okoliczni mieszkańcy przeganiali ją, obrzucali kamieniami - niestety ciągle obok nas jest gdzieś taka znieczulica i smutna rzeczywistość - taki brak współczucia dla innej żywej istoty. Przerażona, wychudzona, głodna - tułała się nocami - bo tylko wtedy "LUDZIE" nie mogli jej opluć, kopnąć, uderzyć, przegonić lub nawet zabić..... po co komuś kolejna dorosła sunia, wystraszona - to na łańcuch się nie nadaje, ładna też nie jest bo zwyczajna - po co ma żyć? i dla kogo? Tylko jedna osoba zdecydowała się jej pomóc - zadzwoniła do p. Joli która natychmiast pojechała po nią, mimo że w przytulisku nie ma żadnego wolnego miejsca, żadnego wolnego kojca na dworze, w domu nawet skrawka wolnego - ale nie zostawiła Azji samej - teraz my nie możemy zostawić p. Joli - Azja została odrobaczona, zaszczepiona, odpchlona oraz wysterylizowana.
Jest łagodną sunią na początku była trochę wystraszona nową sytuacją - ale wie że my chcemy jej pomóc, że szukamy dla niej odpowiedniego domu w którym zazna miłości i będzie kochana do końca swych dni. Może Ty uratujesz Azję i pokochasz ją? DAJ JEJ DOM
W sprawie adopcji i informacji proszę o kontakt pod numerem telefonu
p. Jola Tel. 664 821 160 lub adresem mailowym przytulisko.jb@tlen.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:664 821 160
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany