Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Berta to pies idealny, tylko jeszcze samotny...

Berta to pies idealny, tylko jeszcze samotny...

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:23 03 2013, 00:15
data ważności:22 04 2013
zamieszczający ogłoszenie: nika28
Dane zwierzaka:
urodzony: 2008
miasto:Łódź, Poznań, Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
"Kocham Cie" to słowa, które bez trudu można wyczytać w oczach suni... Berta kocha całą sobą, każda cząsteczką jej wymęczonego ciałka krzyczy "pokochaj, przytul, przygarnij!" Ile jeszcze zim przyjdzie jej spędzić w zimnym, małym boksie, ile miesięcy z utęsknieniem będzie czekać na każdy weekend gdy do przytuliska przyjeżdżają wolontariusze by utulić, ukochać, wyprzytulać za cały samotny tydzień, za wszystkie mroźne noce spędzone w ciemnej budzi, by zabrać na spacer, by znów mogła poczuć się wyjątkowa, kochana, jedna jedyna i najważniejsza...Czy Berta prosi o tak wiele?
Ta piękna młoda sunia kolejną już zimę spędza w przytulisku, kiedyś nie była sama - były z nią jej ukochane szczeniaczki, z którymi została do nas przywieziona po miesiącach samotnej tułaczki i głodu, przeganiania łopatą, kopniaków i wyzwisk. Berta urodziła w opuszczonej szopie i gdy utraciła już wszelką nadzieję pojawiła się dobra dusza, która przywiozła sunie do przytuliska. Maluchy bardzo szybko znalazły domu - kto by nie chciał słodkich puchatych kulek?! a Berta została sama i samotnie czeka kolejny rok na swojego wybawcę.
Sunia uwielbia ludzi, tych małych i tych dużych, nie toleruje jednak innych suczek, z psiakami za to dogaduje się świetnie - ma nawet swojego ukochanego, z którym radośnie bryka na spacerach. Pięknie chodzi na smyczy, a spuszczona grzecznie wraca na każde przywołanie. Berta to pies idealny, tylko jeszcze samotny...
Sunia przebywa w Przytulisku w Głownie niedaleko Łodzi, ale w razie potrzeby do dobrego domku dowieziemy ją nawet na koniec świata.
Kontakt w sprawie adopcji: Agata 506 651 789, beata@przytulisko.glowno.pl
Nasza strona internetowa : www.przytulisko.glowno.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:506651789
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany