Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Beza

Beza

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:08 01 2014, 13:51
data ważności:07 02 2014
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Warta Goldena
Dane zwierzaka:
urodzony: 2006
miasto:Polska
klasyfikacja: » labrador (grupa FCI 8) » psy aportujące » Golden Retriever
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Poszukujemy domu dla 8 letniej Bezy, suczki golden retriever.
Beza to sunia po przejściach. Mimo to, urocza i przyjazna. Została wyrzucona przez poprzednich właścicieli, a następnie przygarnięta przez ludzi, którzy ją znaleźli. Niestety, tam również nie zabawiła długo… Trafiła pod naszą opiekę w październiku ub. roku, zamieszkała tymczasowo w Łodzi.
Beza to wyjątkowa istotka, jest skoncentrowana na człowieku, pragnie jego bliskości. Lubi leżeć tuż obok i być głaskana. Jest zrównoważoną sunią, pozbawioną wszelkich problemów behawioralnych, kochającą spokój i ciszę. Nie lubi, gdy wokół niej zbyt dużo się dzieje. Byle był człowiek i mnóstwo czułości. Jest średnio aktywna, ma zwyrodnienie kolana, więc woli krótsze, a częstsze spacery. Świetnie dogaduje się z psami, z którymi mieszka w domu tymczasowym. Wtulona w ich futra, czeka na swego człowieka. Potrafi zdobyć serce każdego, kto spojrzy w jej smutne oczy.
Beza została porzucona, bo ma padaczkę. Chorobę, która przeraża ludzi, a z którą sunia świetnie sobie radzi. Będąc pod opieką Fundacji została gruntownie przebadana . Dziś już wiemy, że choroba nie musi grać głównej roli w jej życiu. Wszystko, czego potrzebuje to spokój, cisza… I codzienna rutyna, która da jej poczucie bezpieczeństwa. Beza dostaje też leki, które pozwalają jej cieszyć się długimi okresami bez napadów. Sunia jest zaczipowana i wysterylizowana. Gotowa na przyjęcie miłości.

Kontakt w sprawie adopcji Bezy:
504-175-603
sylwia@wartagoldena.org.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:504-175-603
mailem:sylwia@wartagoldena.org.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany