Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » CEZAR

CEZAR

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:19 01 2016, 14:54
data ważności:18 02 2016
zamieszczający ogłoszenie: Amicus Canis
Dane zwierzaka:
urodzony: 2004
miasto:WROCŁAW
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Dzień dobry i dobry wieczór kochani!
Na imię mam Cezar i kłaniam się serdecznie. Jestem staruszkiem, czego wcale po mnie nie widać, nie tak dawno temu Panie w schronisku nazwały mnie młodzieńcem. Bardzo dziękuję ;)
Z racji swojego wieku (12 lat) zdrowie już nie te co za młodu. Cierpliwie przeszedłem dwie poważne kuracje, które podobno miały wyznaczyć mój kres. O nie moi mili! Może i jestem spokojny i nie hałasuję za nadto, jednak proszę mi wierzyć, serce mam wyjątkowo waleczne! Order dzielnego pacjenta mogę nosić z dumą. Niezwykle ufam ludziom, a w szczególności weterynarzom; kroplówki, USG mi nie straszne, wiem że mają mi pomóc. Oddaję się w ręce profesjonalistów bez mrugnięcia okiem, czy nawet cichego warknięcia. Te moje chorobowe historie na pewno bardzo pokazały mój charakter, jednak nie chciałbym być oceniany jedynie przez ich pryzmat. Przede wszystkim jestem ogromnym optymistą :) Lubię się cieszyć i lubię kiedy inni są radośni. Ludzie mówią, że jestem bardzo, bardzo, baaardzo łagodny. To prawda! Niech małolaty głośno szczekają, a ja w tym czasie chętnie się poprzytulam.

Cezar jest psem zabranym po 3 latach ze schroniska. Gdyby został tam kolejną zimę, najprawdopodobniej, by nie przeżył. W hotelu zdiagnozowaliśmy jego problem z jelitami. Jego organizm zniszczony jest pobytem w schronisku, nieodpowiednią dietą, kilkukrotną babeszją. Nie za wiele da się w tej sytuacji zrobić. Cezar musi do końca życia jest specjalistyczną karmę oraz brać leki. Raz w miesiącu podajemy mu kroplówki wzmacniające. Poza tym jest normalnym, kochanym psiakiem. Nie mamy nadziei na to, że znajdziemy mu dom. Bo kto chce chorego, starego, zwykłego psa? Po co komu kolejny problem?
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:665219400
oraz pod numerem:730355970
mailem:cwiklamagda@gmail.com
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany