Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  »  Co PIEKNY NEO ,robi jeszcze w schronisku?

Co PIEKNY NEO ,robi jeszcze w schronisku?

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:01 05 2013, 08:32
data ważności:30 06 2013
zamieszczający ogłoszenie: Javena
Dane zwierzaka:
urodzony: 2011
miasto:Zielona Góra
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Neo, to mały piesek z szorstkim włosiem na krótkich i szybkich łapkach. Zapewne mix teriera lub jamnika szorstkowłosego, po którym odziedziczył nieprzeciętną urodę, temperament i energię, odwagę i animusz oraz przywiązanie i oddanie. Ma zamiłowania do buszowania po lesie, uwielbia długie spacery, każdy znaleziony patyk bądź kamień to zaproszenie do zabawy. Jest sprytny i wytrzymały, potrzebuje dużej ilość ruchu i nowych bodźców. Zamknięty w schroniskowej klatce jest przygaszony i obojętny.To smutny widok.
Kocha ludzi, ładnie chodzi na smyczy, w bezpośrednim kontakcie jest delikatny i szczodry w rozdawaniu łask. Z innymi zwierzętami nie szuka zwady, ale nie puszcza płazem zaczepek. Kotów nie zalicza do grona swoich przyjaciół. Człowiek cierpliwy i łagodny, czuły i delikatny, a przy tym stanowczy i konsekwentny, to idealny przewodnik dla Neo, psa przepełnionego miłością, radością i witalnością.
Dlaczego Neo, uroczy piesek, idealny towarzysz i kompan dla aktywnej rodziny SIEDZI jeszcze w schronisku? Dlaczego nie został dostrzeżony? Być może z powodu daleko od wejścia usytuowanej klatki, lub może akurat w nieodpowiedniej chwili został zabrany na spacer .Zainteresowanym jego adopcją radzę zapytać o psa bezpośrednio w biurze, zapewniam, że warto.

Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Szwajcarska 4
65-169 Zielona Góra
Dane kontaktowe
Telefon: 784 90 88 90

graka@wp.pl- wolontariusz
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:784 90 88 90
mailem:graka@wp.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony