Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » DENAR

DENAR

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:26 04 2013, 11:03
data ważności:26 05 2013
zamieszczający ogłoszenie: Cała Polska
Dane zwierzaka:
urodzony: 2003
miasto:ZIELONA GÓRA
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Denar - pies, którego uroku osobistego nie da się opisać słowami
Ekscytacja, ale taka zdrowa, to najlepsze określenie by opisać radość Denara na widok przechodzącego obok jego boksu człowieka. Energicznie przebiera łapkami, a jego merdający ogon wprawia całe ciało w ruch. Położone po sobie uszy i uśmiechnięta mordka sugerują, że pies jest nastawiony przyjaźnie. Aż podskakuje z zachwytu, jeśli zatrzymasz się obok i zwrócisz na niego uwagę. Przy budzie leży piłeczka - znak, że pies lubi się bawić, ale póki nie weźmiesz go na spacer, to nie masz pojęcia jak bardzo.
Mimo całej tej ekscytacji, grzecznie czeka aż przypniesz smycz do obroży. Choć bardzo chce wyjść, nie pcha się i nie próbuje staranować człowieka, który do niego wchodzi. Jest ułożony i dość spokojny. Potrafi pociągnać na smyczy, ale wystarczy kilkakrotnie przywołać go do porządku by się uspokoił. Szanuje człowieka i słucha komend. Spacer to dla Denara czas głównie na... zabawę. Chętnie obwącha okoliczne zapaszki, ale jeśli tylko pojawi się okazja (a jeśli się nie pojawi, to ją znajdzie) wybiegnie przed osobę, która go wyprowadza i zacznie zachęcać do kopnięcia szyszki, śniegu, rzucenia patyczka czy piłeczki. W międzyczasie chętnie podda się głaskaniu i przytulaniu.
Nie ma w nim agresji w stosunku do ludzi. Wszystkich kocha. Jeśli chodzi o inne zwierzaki, to reaguje różnie, nie jest szczególnie wylewny.
Ten radosny pies został znaleziony- przywiązany na łańcuchu do drzewa na jakiejś działce, z pustymi miskami, bez jedzenia... Widać mimo wszystko nie stracił pogody ducha. Podobno uwielbia jazdę samochodem, podczas której można zapomnieć, że pies też jedzie.

Ten piękny pies w typie labradora czeka na adopcję. Wbrew pozorom to starszy zwierzak - może mieć blisko 10 lat, ale w jego szczupłym ciele kryje się sporo energii, więc potrzebuje człowieka, który będzie mógł poświęcić czas na długie spacery i zabawę. Denar jest SMS-em, czyli Szukającym Miłości Staruszkiem, którego chcemy wysłać do domu. Adoptując tego psa możesz liczyć na pomoc Schroniska w opiece nad nim - dostaniesz wyprawkę
(legowisko, karma), ale co ważniejsze gwarancję pokrycia kosztów leczenia i diagnozowania, gdyby zaczął odczuwać dolegliwości wieku dojrzałego. W razie potrzeby na nasz koszt możesz jednorazowo skorzystać z wizyty u behawiorysty. Salon "Psi pazur" wypielęgnuje Twojego pupila, a Quest Europe, gorąco wspierając całą akcję, podaruje Ci przez 5 kolejnych lat karnet dla 2 osób na trzy finałowe dni festiwalu.
Pakiet pomocy ma zachęcić do adopcji Denara, ale nie to jest najważniejsze - ten pies ma w sobie ogromy potencjał, by stać się najwierniejszym, najwspanialszym przyjacielem całej rodziny, który nawet najbardziej pochmurne dni uczyni pogodnymi - wraz z tym psem do Twojego domu zawita radość i nieustające merdanie psiego ogona.


Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Szwajcarska 4
65-169 Zielona Góra
Telefon: 784 90 88 90
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:784908890
mailem:graka@wp.pl
informacje dodatkowe: