Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » DONALD-wesoły, radosny, pogodny, bardzo miły psiak-10 mies-szuka domu

DONALD-wesoły, radosny, pogodny, bardzo miły psiak-10 mies-szuka domu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:20 04 2017, 21:53
data ważności:20 05 2017
zamieszczający ogłoszenie: Petsitterki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2016
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Poszukujemy dobrego i troskliwego domu dla Donalda - bardzo miłego, przyjaznego i grzecznego psiaka, który od niedawna przebywa pod naszą opieką. Donald jest młodziutki - obecnie ma około 10 miesięcy, ale jak na swój wiek jest już bardzo dojrzałym, mądrym psiakiem, który bardzo przyjaźnie zachowuje się tak do ludzi jak i innych zwierząt. Donald jest pieskiem średniej wielkości - waży około 15-16 kg, jest szczupły, na dłuższych łapkach. Ma piękne, miękkie, lśniące futerko i gęstym, jeszcze zimowym podszerstku. Piesek jest bardzo miły. Uwielbia głaskanie i przytulanie, jest bardzo towarzyski. Ładnie spaceruje na smyczy, nie ciągnie. To grzeczny, młody, nieduży psiak.
Donald bez problemu dogaduje się z innymi pieskami.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Kontakt:
Iwona 793993779
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:793993779
informacje dodatkowe: