Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Dalia

Dalia

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:09 07 2015, 22:57
data ważności:23 07 2015
zamieszczający ogłoszenie: fundacja MIKROPSY
Dane zwierzaka:
urodzony: 2014
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Dalia jest przepiękną, niewielką, młodą sunią, jest prawdziwym wulkanem energii! Kocha opiekunów całym sercem, choć jeszcze bardziej kocha wieczną zabawę z innym psiakiem – dlatego szukamy dla Dalii domu z drugim psem. Jest bardzo uczuciowa!
Dalia jest bardzo młoda - ma około roku, i, pomimo drobnych lęków, pokazuje szczenięce zachowania. Tu coś ukradnie, tam coś nabroi, tu się pobawi - takie żywe srebro. Kiedy przyjechała do nas ze schroniska – była „dzika”, uczyła się wszystkiego od początku – chodzenia na smyczy, czystości i zasad panujących w domu. Zachowuje czystość, chociaż mogą się zdarzać drobne wpadki. Jak to młody psiak - znosi wszystko co znajdzie leżącego luzem w mieszkaniu do swojego posłania. Taki uroczy urwis. Uwielbia długie spacery, zachowuje się podczas nich jak szczeniak – biega, tarza się po trawie, bawi się z innymi psami, biega za zabawkami.
Dalia jest zaszczepiona, zaczipowana, wysterylizowana, odrobaczona, zabezpieczona przeciwko kleszczom. Waży 11 kg. Była leczona w związku z ostrym grudkowym zapaleniem trzeciej powieki oraz przechodziła zapalenie jelit (wyleczona). Ma delikatny żołądek – może mieć nietolerancje pokarmowe, jest na specjalnej diecie. Ma też dosyć silną chorobę lokomocyjną. Akceptuje koty, małych dzieci się boi i od nich ucieka.
Szuka aktywnego, spokojnego domu bez dzieci, z drugim psiakiem, z którym będzie mogła wspólnie szaleć!
Chcesz poznać Dalię?
Zadzwoń, wypełnij ankietę, umów się na spacer!

Kontakt: 515 992 305
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:515 992 305
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany