Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » FUKS-młody i ZJAWISKOWO piękny SZORSTKOWŁOSY CHART mix-kochany, IDEALNY pies rodzinny !

FUKS-młody i ZJAWISKOWO piękny SZORSTKOWŁOSY CHART mix-kochany, IDEALNY pies rodzinny !

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:22 03 2013, 21:42
data ważności:21 04 2013
zamieszczający ogłoszenie: Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
Dane zwierzaka:
urodzony: 2012
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Fuks to pies odebrany właścicielowi w trybie interwencji. Żył w fatalnych warunkach, ciemna stodoła, na szyi łańcuch i uwięź 24 h na dobę ... Był wystraszony, z podkulonym ogonem, z otwartą raną na ogonie, pokąsany przez insekty, zapchlony, szary, brudny ... Na szczęście to już przeszłość, teraz Fuks bezpieczny w domu tymczasowym czeka na swojego opiekuna.

Fuks jest młodym psem, ma ok. 1,5 roku, jest wyraźnym mieszańcem charta. Ma 60 cm w kłębie i waży 23kg. Ma szorstką sierść, tylko brzuch i uszy są miękkie, biały ze srebrną pręgą na grzbiecie - od nosa, do czubka ogona. W stosunku do człowieka Fuks jest niezwykle przyjaznym psem. Bezwarunkowo wpatrzony w opiekuna. Uwielbia być w bezpośrednim kontakcie z człowiekiem, niedopieszczony przychodzi po swoją porcję miziania. To przyjaciel całego świata, który każdego wita merdaniem ogona. Zupełnie nieagresywny i spolegliwy. Jest niezwykle wesoły i żywiołowy. Inteligentny i bystry, szybko się uczy. Fuks jest ufny, ale widać, że to pies „po przejściach”- ucieka w kąt lub pod stół przy gwałtownym ruchu, okrzyku. Ma ogromny urok osobisty, którym zdobywa nawet najtwardsze serca. Przyjaźnie usposobiony również do zwierząt, wita się z każdym napotkanym psem i zachęca do zabawy. Potrafi ładnie chodzić na smyczy, nie ciągnie, zna komendę równaj. Zna podstawowe komendy i dobre maniery w domu, trzeba mieć świadomość tego, że to pełnoprawny użytkownik kanapy i łóżka. W domu nie niszczy. Ładnie znosi jazdę samochodem.
Szukamy dla Fuksa domu, gdzie będzie pełnoprawnym członkiem rodziny. Idealny dla rodziny z dziećmi w wieku szkolnym. Trzeba się liczyć z tym, że to pies, wymagający większej niż przeciętna dawki ruchu.

Fuks przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Odrobaczenie: tak (12.2012, 03.2013)
Odpchlenie i odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak (wścieklizna, wirusówki, kaszel kennelowy)
Kastracja: tak
Czip: tak

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
601 319 856
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:501 341 021
mailem:soz@obrona-zwierzat.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany