Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  »  Fazi ,niezwykły pies.Poznaj go osobiscie.

Fazi ,niezwykły pies.Poznaj go osobiscie.

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:01 05 2013, 10:52
data ważności:30 06 2013
zamieszczający ogłoszenie: Javena
Dane zwierzaka:
urodzony: 2007
miasto:Zielona Góra
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Fazi, to pies, którego trudno opisać słowami, bo żadne nie są w stanie oddać ani jego urody ani wspaniałego charakteru, a już napewno uczuć, które wywołuje kontakt z nim. Ma ok.7 lat ,mieszaniec owczarka z z huskym. Pełen gracji, szybki i lekki w ruchu, bardzo czuły i przyjacielski,dobrze ułożony. WSPANIAŁY towarzysz na spacerach. Idealnie chodzi na smyczy. Energiczny, radosny i posłuszny kompan w zabawach i gonitwach.Uwielbia człowieka, na widok którego emanuje miłością i entuzjazmem. W jego ramionach znajduje przyjemność, bezpieczeństwo i pocieszenie, nigdy nie ma dosyć przytulania. Dzieci kocha szczególnie. Cierpliwie i z lubością znosi uściski do utraty tchu, całusy i głaskanie. Z suczkami dogaduje się bez słów, zachęca do wspólnej zabawy, psy nie wywołują agresji. Najszczęśliwszy jest, gdy może pobiegać luzem. W ekstazę wprowadzają go rzucane patyki za którymi goni z roześmianym pyszczkiem, wyścigi, w których nigdy nie daje za wygraną. Jest karny, reaguje na komendy i przywołanie. Fazi to piękno, miłość, radość.
Pies jest zdrowy, zaszczepiony, wykastrowany. Nie ma jednego oczka, które zostało usunięte operacyjnie, co w żaden sposób nie przeszkadza mu w normalnym funkcjonowaniu, jest niezauważalne przez niego, ba ... nawet przez ludzi.
Chętnych na poznanie Faziego zapraszam do zielonogórskiego schroniska. Z pewnością mam rację, że trzeba poznać go osobiście i wierzę, że zauroczy każdego. Pragniemy by któregoś dnia stał się najszczęśliwszym psem i zamieszka w swoim domu. Schronisko zachęca do adopcji dojrzałych czworonogów i oferuje niezwykłą pomoc. Nowy opiekun Faziego otrzyma wyprawkę dla niego (legowisko, zapas karmy ) oraz gwarancję finansowania badań i leczenia zwierzaka, jeśli stan zdrowia się pogorszy i zajdzie taka potrzeba. W przypadku problemów wychowawczych na koszt schroniska będzie można skorzystać z wizyty u behawiorysty. Dodatkowo Fazi otrzyma jednorazową, gratisową kąpiel i podstawowy zabieg pielęgnacyjny w salonie psiej piękności 'Psi Pazur'. Miłym dodatkiem jest również karnet na pięć kolejnych lat dla dwóch osób na finałowe dni, które podaruje Festiwal Quest Europe.

Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Szwajcarska 4
65-169 Zielona Góra
Telefon: 784 90 88 90
Dane kontaktowe
Telefon: 784 908 890
graka@wp.pl - wolontariusz
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:784908890
mailem:graka@wp.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany