Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » LIZA

LIZA

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:16 07 2011, 01:14
data ważności:06 04 2013
zamieszczający ogłoszenie: saavahna
Dane zwierzaka:
urodzony: 2010
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
CUDOWNA,MŁODZIUTKA SUCZKA URATOWANA Z WNYKÓW SZUKA DOMU.
Historia tej suczki zaczęła się dramatycznie. Leżący przy drodze mały kłębuszek zauważyli przejeżdżający ludzie. Zatrzymali się i zobaczyli psiaka w tragicznym stanie. Zabrali, zawieźli do schroniska w Dyminach, skąd sunia trafiła pod opiekę weterynarza. Rozpoczął się wyścig z czasem i walka o życie pragnącego żyć stworzenia.
W ocenie weterynarza sunia wyrwała się z wnyków, rany były trzydniowe, zakażone. Stan - krytyczny. Jednej łapki nie udało się uratować, została amputowana. Nastąpił długi proces przywracania Lizy do zdrowia. Psina cierpliwie znosiła wszystkie zabiegi, jakby wiedziała, że ludzie chcą jej pomóc.
DZIŚ LIZA JEST JUŻ ZDROWA I CZEKA NA SWÓJ WYMARZONY DOMEK.
Sunia ma około roku a wśród dalekich przodków pewnie jakiegoś jamnika. Liza przebywa obecnie w domu tymczasowym koło Gliwic, gdzie zapewniona ma najwspanialszą z możliwych opiekę i bardzo dużo miłości. Witamina „M” działa cuda. Początkowo jej tymczasowa właścicielka określała ją mianem „żywego srebra”. Mam wrażenie, że nadrabiała stracone chwile. Zachowywała się tak jakby chciała odwdzięczyć się za dobro, jakiego doznała od ratujących ją ludzi. Było jej pełno wszędzie, każdego chciała polizać, do każdego się przytulić, wspaniale radząc sobie na trzech łapkach. Trudno jej było zrobić jakieś przyzwoite zdjęcie.
Teraz już się wyciszyła, jakby nadrobiła braki ruchowe z okresu ciężkiej choroby. Spokojna, wyważona, wzruszająca psina o pięknej, błyszczącej sierści i zapatrzonych w człowieka oczach. Delikatna i czuła, ale nie nachalna. Nie da jej się nie kochać.
Jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana.
W miarę możliwości pomożemy w transporcie do innego miasta.
Kontakt w sprawie adopcji:
Anita
Tel. 604275553
e-mail: andzia69@poczta.fm
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:604275553
mailem:savahna@wp.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany