Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Lakki, zabrana z piekła, kochana sunieczka szuka domu!

Lakki, zabrana z piekła, kochana sunieczka szuka domu!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:03 11 2020, 17:31
data ważności:03 12 2020
zamieszczający ogłoszenie: Kaja10014
Dane zwierzaka:
urodzony: 2019
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Laki - facebookowa celebrytka!
Laki, sunia która żyła na ulicy, w Ukrainie, w miejscu, gdzie znieczulica i sadyzm panują nierozłącznie, sunia żyła w brudzie, głodzie, i chłodzie, bez opieki, z nużycą, chorobą skóry którą na szczęście udało się zwalczyć. Ostatecznie Laki dzięki wpłatom darczyńców mogła przyjechać do Polski do hoteliku Psia Forteca Hotel dla Zwierząt i ma tam wspaniałą opiekę.
Z uwagi na to, że Laki nie ufa obcym i potrzebuje czasu by zaufać, będę wymagać minimum jednej wizyty zapoznawczej, ona zbyt wiele przeszła... Oczywiście, nie jest to jakiś warunek konieczny, biorę pod uwagę domy z daleka, przy czym osoba, która ją adoptuje będzie musiała liczyć się z tym, że Laki będzie potrzebowała czasu by zaufać.
Dom TYLKO BEZ DZIECI, Laki świetnie nadaje się do osoby starszej , lub po prostu kogoś spokojnego, najlepiej domatora, bardzo potrzebuje czlowieka, nie lubi długich spacerow, najchetniej grzałaby doopke na kanapie, w kocyku, ciepłym domu, już dość się w zyciu namarzła.

Laki przebywa w hoteliku w województwie Śląskim.
Nie wydaję psa przez komentarze! więc jeśli jesteś zainteresowany/a adopcją Laki, napisz bezpośrednio do mnie, lub zadzwoń.
Obowiązuje ankieta, wizyta przedadopcyjna (u osoby adoptującej jako sprawdzenie warunków) oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Kolejność zgłoszeń nie decyduje o adopcji!
W razie zachorowania suni i dużych kosztów leczenia oferuje pomoc finansowa, także adoptujący nie będzie sam, w razie dużych kosztów leczenia.

telefon w sprawie adopcji 795-884-598
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:795-884-598
informacje dodatkowe: