Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » MAJA-urocza 6 kg KUDŁATA MIKRO sunia-rozkosz i SŁODYCZ w typie SZNAUCERA

MAJA-urocza 6 kg KUDŁATA MIKRO sunia-rozkosz i SŁODYCZ w typie SZNAUCERA

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:01 07 2013, 12:29
data ważności:31 07 2013
zamieszczający ogłoszenie: Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
Dane zwierzaka:
urodzony: 2009
miasto:ok. Krakowa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Maja została zgarnięta z pobocza ruchliwej ulicy w centrum Kielc, leżała jak trup na poboczu. Zauważona w lusterku w ostatniej chwili. Leczenie i rehabilitacja zdziałały cuda, w tej chwili Maja to sprawny i normalnie poruszający się psiak. Biega i szaleje jak pijany zając.

Maja jest ok. 4 letnią sunią. To typowy mikropies, waży 6 kg. Z wyglądu to taki zarośnięty sznaucer w wersji long - jest dłuższa niż wyższa. W tej chwili jej okrywa włosowa jest w opłakanym stanie, zadredowane łapki na pewno nie świadczą o dobrym domu, z którego uciekła. Jednak nie futro i wygląd były dla nas priorytetem - to kwestia kosmetyczna. Maja to słodycz i rozkosz w najczystszym wydaniu. W stosunku do człowieka niezwykle przyjazna i kochana, ufna i kontaktowa, na widok opiekuna merda ogonem. Maja jest konsekwentnym zwierzątkiem, dziewczyna doskonale wie czego chce i potrafi to osiągnąć - posiada silne argumenty wokalne. Uwielbia miziania i pieszczoty, najchętniej nie schodziłaby z kolan. Bardzo spragniona opiekuna i uwagi - chodzi za nim jak cień. Maja uwielbia mężczyzn, jedno słowo od pancia i jest już jego. Uwielbia miziania i tulanie. Najchętniej nie schodziłaby z kolan. Bardzo ruchliwa i wszędobylska. Bardzo szybko odnajduje się w nowej sytuacji, jest otwarta i ciekawa świata. Sunia ma dobry stosunek do innych zwierząt - zarówno kotów jak i psów. Pięknie bawi się zabawkami, prowokuje do zabawy, szarpie się i potrafi również aportować. Bardzo ładnie chodzi na smyczy i grzecznie znosi jazdę samochodem. W domu chodzi za opiekunem jak cień, nie niszczy i potrafi zachować czystość. Maja uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu.

Sunia przebywa w domu tymczasowym w Bochni (małopolskie)

U nas od: 12.06.2013
Odrobaczenie: tak
Odpchlenie: tak
Szczepienia: wkrótce
Sterylizacja: tak

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:501 341 021
mailem:soz@obrona-zwierzat.pl
informacje dodatkowe:
odrobaczony
wysterylizowany