Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » MANIEK

MANIEK

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:29 04 2013, 18:08
data ważności:28 07 2013
zamieszczający ogłoszenie: mequeq
Dane zwierzaka:
urodzony: 2009
miasto:Pruszcz Gdański
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
CZEŚĆ!

Jestem MANIEK, pochodzę z przytuliska w Nowym Tomyślu. Teraz przebywam w Pruszczu Gdańskim w Domu Tymczasowym i poszukuję Kochającego Domu Stałego.

Pewnie zastanawiasz się jak się znalazłem tutaj i po co? Mogłem przecież sobie tam siedzieć… Otóż nie. Przytulisko w którym byłem, zostało zlikwidowane a ja byłem w bardzo złym stanie. Przyjechałem do Pruszcza, bo moi obecni opiekunowie postanowili się mną zająć, wyleczyć, doprowadzić moją sierść do błysku i poszukać Kochającego Domu – tylko dla mnie 

Nikt tak naprawdę nikt nie wie ile mam lat – weterynarz mówi, że około 5. Jestem miłym i sympatycznym pieskiem. Bardzo lubię towarzystwo innych piesków (obecnie mieszkam z 3 innych psów i świetnie się dogadujemy). Bardzo lubię ludzi. Niestety pobyt w Przytulisku sprawił, że obawiam się różnych rzeczy i trzymam dystans do ludzi, ale jak się przekonam to jestem wesoły, chętnie chodzę na spacery, chętnie przebywam w pobliżu Człowieka. Jestem też zdrowy – mam wszystkie szczepienia, jestem odrobaczony, wykastrowany i mam chip (wraz z opłaconym podatkiem na rok 2013). Posiadam książeczkę zdrowia. Jeżeli szukasz przyjaciela i wiernego kompana na spacery to może to jestem właśnie ja?

Zadzwoń do moich opiekunów i umów się na wspólny spacer i rozmowę o mnie  :

508 083 058 Ania
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:508 083 058
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany