Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » MAX - pies idealny!!! Poszukuje kogos, kto go pokocha!!!

MAX - pies idealny!!! Poszukuje kogos, kto go pokocha!!!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:03 09 2013, 13:13
data ważności:03 10 2013
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Warta Goldena
Dane zwierzaka:
urodzony: 2003
miasto:cała Polska
klasyfikacja: » labrador (grupa FCI 8) » psy aportujące » Golden Retriever
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Czołem kochani, jestem Max. Sympatyczny, towarzyski golden o wiecznie uśmiechniętym pyszczku. Mówią, że mam 11 lat, ale nie wiem, czy im wierzyć, bo czuję się o wiele młodziej, a i patrząc w lustro widzę całkiem jurnego chłopaka.
Od kilku tygodni mieszkam u jednej miłej Pani, co ma psiaka bardzo podobnego do mnie. Zaprosili mnie do siebie w gości, bo mój dawny Pan miał jakieś powody, by mnie już nie kochać. Miał pilniejsze sprawy na głowie i nie zawsze pamiętał, że jestem i go potrzebuję. No to zamieszkałem sobie z tym drugim kudłaczem i z Panią i jej rodziną. Powiedzieli mi, że zaopiekowała się mną Fundacja Warta Goldena i że będą szukać dla mnie domku na zawsze.
Ucieszyłem się, bo fajnie mieć swój domek. Lubię wiedzieć, że gdzieś obok jest człowiek, który mnie pokizia, chodzić na spacery i dostawać regularnie michę. Dlatego chętnie słucham mojej tymczasowej Pani, bo ona wie, jak sprawić, by ktoś mnie pokochał. Chodzi ze mną na spacery, pozwala obgryzać patyki i daje mi smaczki za wykonywanie różnych poleceń. Uwielbiam to!
Postanowiłem pomóc Fundacji w szukaniu i dlatego chcę Ci się przedstawić. Kochany człowieku! Jestem tutaj, czekam na Ciebie. Chcę wędrować u Twego boku przez resztę moich dni. Za Twoją uwagę, za ciepło domu i ręce do kiziania oddam całe swoje psie serce.
Kontakt w sprawie adopcji Maxa:
e-mail: cindy@wartagoldena.org.pl
Tel. 605-563-755
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:605-563-755
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany