Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » MEGI może być Twoją przyjaciółką na zawsze

MEGI może być Twoją przyjaciółką na zawsze

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:31 03 2017, 20:55
data ważności:30 04 2017
Dane zwierzaka:
urodzony: 2011
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
MEGI to sunia, która w schronisku jest od 2012 roku po ciężkich przejściach - była przywiązana do drzewa. Na początku była bardzo nieufna, bała się, nie umiała zaufać. Z czasem jednak, dzięki pracy wolontariuszy, zaczęła podbiegać do krat na powitanie, okazywać radość, delektować się parówkami ;)
Wobec innych suczek niestety potrafi zaprezentować zniecierpliwienie i nie lubi dzielić się z nimi jedzeniem, dlatego zamieszkała z psem, z którym dogaduje się bardzo dobrze.

Dzisiaj Megi podczas odwiedzin sama upomina się o głaskanie i przytulanie. Nauczyła sie ufać ludziom, na razie tym, których zna. Megi na pewno potrzebuje wieeele cierpliwości i czasu. Dopiero wtedy będzie miała szansę odzyskać równowagę ... Szukamy więc kogoś, kto zechce podarować jej zrozumienie i będzie mógł z nią pracować

Megi jest po sterylizacji.

Jeśli jesteś zainteresowana/y adopcją tego psiaka, prosimy najpierw o kontakt z wolontariuszem prowadzącym adopcje pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu!
Szukamy dobrego i odpowiedzialnego domu.
Poprosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ . Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i poadopcyjną. Wszystko to ma służyć zarówno bezpieczeństwu psa, jak i potencjalnego Właściciela
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:Małgośka 608 315 461
informacje dodatkowe: