Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Maksio

Maksio

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:25 02 2013, 17:27
data ważności:27 03 2013
zamieszczający ogłoszenie: nika28
Dane zwierzaka:
urodzony: 2006
miasto:Łódź
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Maksio to piesek, który jest u nas już od bardzo dawna. Aktualnie ma ok. 6-7 lat. To psiak o bardzo wrażliwym serduszku, który już stracił nadzieję na lepsze życie. Patrząc na Niego oczy dostrzegają tylko zrezygnowanie i brak sił w walce z losem. Niewyobrażalnie źle znosi pobyt przytulisku. Zamknięty w czterech ścianach ślini się z samotności. Liże wszystko co ma "pod ręką" - może właśnie w ten sposób przelewa czułość ,która kumuluję się w Nim od lat ?
W ten właśnie sposób zima to dla Niego piekło na ziemi - dokuczliwe zimno doskwiera mu podwójnie, które zostawia ślad na pyszczku w formie sopli. Jednak każda pora roku - niezależnie czy w powietrzu minus 5 czy plus 20 jest dla Niego zbliżaniem się do śmierci w samotności. Zawsze stoi przy kratach smutno przyglądając się, tak jakby na coś czekał. To łagodny i przyjacielsko nastawiony psiak w stosunku do ludzi. Zawsze czeka z oczami pełnymi smutku przy kratach na wolontariuszy. Co weekend ma ratalnie okazywaną czułość, która trzyma go przy życiu przez następny tydzień. Maksio jest w przytulisku już stanowczo za długo, dlatego prosimy o zainteresowanie... On już chyba stracił nadzieję, że kiedykolwiek znajdzie dom...
Psiak przebywa w Przytulisku w Głownie niedaleko Łodzi, ale w razie potrzeby do dobrego domku dowieziemy go nawet na koniec świata.
Maksio przed adopcją zostanie wykastrowany.
Kontakt : Agata 506 651 789, beata@przytulisko.glowno.pl
Nasza strona internetowa : www.przytulisko.glowno.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:506651789
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany