Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Michael

Michael

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:26 04 2013, 17:09
data ważności:25 06 2013
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Kastor
Dane zwierzaka:
urodzony: 4 2003
miasto:Kraków
klasyfikacja: » labrador (grupa FCI 8) » płochacze » Cocker spaniel angielski
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Miły i wierny spaniel Michael szuka spokojnego domu!
Michaela były właściciel przyprowadził i zostawił zrozpaczonego w zimnym schroniskowym boksie. Pewnie nie obejrzał się nawet za siebie, gdzie przerażony psiak wył i ujadał, nie pozwalając nikomu zbliżyć się do siebie. Był to wyraźny krzyk rozpaczy, a nie agresja, bowiem kiedy postanowiliśmy zabrać psiaka do hoteliku i pozwolić mu żyć w nim tak, jak pies zechce - bez narzucania mu się - o dziwo prawie natychmiast Michael okazał się niezwykle miłym przytulakiem !
Z godziny na godzinę, z dnia na dzień Michael otwierał się na swoich nowych opiekunów, by po tygodniu stać się najwierniejszym psem domowym, z lubością wylegującym się w łóżku - z głową na poduszce, pod kołderką i przytulony do opiekuna zasypia spokojnie.
Michael ma 10 lat, kuleje po starym złamaniu przedniej łapki - nie znamy przyczyny złamania, ale kulawizna w tej łapce może być wynikiem uszkodzenia nerwu. Michael potrzebuje częstych krótkich spacerów, utrzymuje czystość w domu, najlepsze byłoby mieszkanie na parterze, albo dom z ogrodem, bez dzieci, bo ten miły piesek nie lubi hałasu, ani narzucania mu się - jest przylepką, ale nie maskotką. Jest to miły dla psów i kotów, przyjaźnie podchodzący do każdego i witający gości, cichy pies - nie szczeka, jednak jak opiekunka wyjeżdża, to przez chwilkę za nią wyje charakterystycznym, żałosnym głosem, jakby śpiewał. Śpiewa-wyje także jak jak się do niego mówi wysokim tonem, albo jak samemu się śpiewa.
Psiak przebywa w hoteliku w Człuchowie k/Bydgoszczy, gdzie pozostanie do czasu adopcji do odpowiedniego domu stałego. Jest zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony oraz wykastrowany.
Jeśli masz więcej pytań skontaktuj się z nami (nie odpowiadamy na SMS-y).
Psa wydamy do adopcji tylko i wyłącznie do odpowiedzialnych opiekunów.Adopcja możliwa pod warunkiem wyrażenia zgody na wizyty przed i po-adopcyjne oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
album:https://picasaweb.google.com/117537880231945609760/MichaelZJedrzejowaKPily#
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:534 667 299
oraz pod numerem:534 667 290
mailem:info@fundacjakastor.org
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany