Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Misiek

Misiek

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:16 05 2016, 11:57
data ważności:30 05 2016
Dane zwierzaka:
urodzony:1 1 2008
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Przyszedł na świat w 2008 roku. Od urodzenia jest niechciany. Gdyby nie znalazł się na Strużańskiej 15, pewnie zginąłby anonimowo, jak tysiące szczeniąt w Polsce.
Ale Misiek przeżył i wychował się w schronisku dla bezdomnych zwierząt.
Tutaj nauczył się unikać kontaktu z ludźmi. Ale potrafi żyć w niezłych relacjach z innymi psami. Od kiedy znany jest wolontariuszom, zawsze dzielił wspólną przestrzeń z suczkami, kiedyś również z psami. Wspólną monotonną betonową przestrzeń.
Wiele miesięcy mieszkał w sektorze B. W boksie razem z Babcią Świnką, Punią i Endo. Gdy tylko furtka boksu otwierała się, "wypadałaa" z niego całkiem radosna gromadka :) Zwłaszcza, gdy pojawiało się nieopodal "źródło smakołyków" ;) Poza tym ten wybieg, to najbardziej ekscytujące miejsce w ich życiu. A przecież to tylko beton, piach, pręty, jakaś buda ... Przyjdź kiedyś do nich. A zobaczysz, że wychowankowie tego samego schroniska, choć wszyscy są nieufni, to każde z nich zachowuje się kompletnie inaczej. Misiek, na przykład, wciąż "tańczy" i biega. I tam, i z powrotem. Smakołyki próbuje chwytać najszybciej jak potrafi. W locie. I chciałby, i boi się ... I tak od lat ... Tylko kufa coraz bardziej szpakowata ... Czy warto ich odwiedzać ?? Jasne ! Można odmienić ich życie, nawet jeśli mają spędzić je w schronisku. Przecież wiele z bezdomnych nieufnych psów dożyje swoich dni właśnie za kratami. Od nas zależy, jakie będzie to ich życie.
Misiek jest średniej wielkości biało-czarnym kundlem. Jest wykastrowany. Czy kiedyś zaufa ludziom? Wiele od nas zależy ...

Kontakt dla osób które zechcą odwiedzić Miśka wychowanego w schronisku:
wolontariuszka Agnieszka 504 720 956
wolontariuszka Ania - clio255@wp.pl, 698 307 526
wolontariuszka Dorota - dorotabujwid@wp.pl

płeć: pies
ur. 2008
wielkość średnio-duży
kastracja: tak

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:504 720 956
oraz pod numerem:698 307 526
mailem:clio255@wp.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany