Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Niuniuś

Niuniuś

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:05 10 2012, 10:42
data ważności:04 04 2013
Dane zwierzaka:
urodzony: 2009
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Witam! Jestem Niuniuś, tak do mnie mówią moi opiekunowie w przytulisku w którym ostatnio zamieszkałem. Nie jest mi tu źle... lepiej niż na ulicy - co dzień dostaję posiłek, mam posłanie, czasem nawet ktoś mnie pogłaszcze... Rzadko..., za dużo nas jest, żeby mogli nam poświęcić więcej czasu... a szkoda, ja tak lubię głaskanie za uszkami! W ogóle lubię jak człowieki mnie przytulają, to takie fajowe uczucie... tak jakbym przez tych parę minut był naprawdę kochany...

Jestem młodziutki, mam około 3 latek, a w moich żyłach płynie "bokserska" krew. Pewnie dlatego nie mam już ogonka. Straaaasznie mnie bolało jak go ucinali! :(:( Mimo "bokserskiego" pochodzenia nie boksuje i bardzo lubię inne pieski.

Bardzo chciałbym znaleźć dom, ale taki prawdziwy, już na zawsze... Nie przeżyłbym drugi raz takiego piekła...- powrotu na ulice, długie dni i noce o pustym żołądku... w słońcu czy niepogodzie. Brr... Na samo wspomnienie zbiera mi się na płacz!

Proszę Cię ludzki człowieku - weź mnie do siebie! Wiele nie potrzebuję, a odwdzięczę się wiernością i uśmiechem na pysiu! Będę czekał, dobra?

Niuniuś przebywa w przytulisku w woj Świętokrzyskim, zostanie wydany po podpisaniu umowy adopcyjnej, i zabiegu kastracji. Jest szczepiony i regularnie odrobaczany. Bardzo prosimy o bezpieczny i odpowiedzialny dom dla tego słodziaka.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:, 883 733 986
mailem:prywschroniskobusko@gmail.com
GG:8422927
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony