Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Oczek i Gwiazda – para sędziwych przyjaciół

Oczek i Gwiazda – para sędziwych przyjaciół

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:26 04 2013, 15:32
data ważności:26 05 2013
zamieszczający ogłoszenie: Schroniskow w Korabiewicach
Dane zwierzaka:
urodzony: 2005
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Czas leci szybko, nie oszczędza nikogo z nas. Oczek i Gwiazda nie dostali nigdy szansy na dom. Są razem od lat, razem dzielili radości i smutki życia w schronisku w Korabiewicach.
Upalne lata, mroźne zimy, chmary młodszych i silniejszych psów - przez to wszystko przechodzili wspólnie, wspierając się nawzajem. Oto przykład psiej przyjaźni. Oczek i Gwiazda to psy z prawdziwym bagażem doświadczeń. Mimo tego, że nigdy nie mieli swojego człowieka, ciągle marzą, że gdzieś na świecie czeka na nich dom, w którym będą mogły ogrzać swoje stare kości. Oczy wpatrzone w jednym kierunku, czekają aż któregoś dnia na horyzoncie pojawi się ktoś, kto da im szansę, kto powie „Pakujcie się, zabieram Was do domu”. Może czekają właśnie na Ciebie?
Nasza para staruszków przeszła serię badań w lecznicy. W klinice operowano Oczkowi oko, wycięto zmienione jadra, zdiagnozowano stawy. Gwiazdeczka została wysterylizowana, przeszłą serię zdj. RTG, aby dowiedzieć się czemu tak bardzo utyka na przednie łapki. Oba staruszki przeszły także gruntowny przegląd zdrowotny.
Oczek i Gwiazdka spędzili w klinice kilkanaście dni, po czym wrócili na lecznicę schroniskową. Tu odnajdują się naprawdę nieźle. Początkowo bali się kontaktu z ludźmi - nigdy panicznie, ale jednak starali się nas unikać. Nie cieszyli się wylewnie na nasz widok... aż do dziś! Psiakom wielką przyjemność sprawia obcowanie, szczególnie ze znanymi ludźmi. Z radością wychodzą na spacery! :) Warto wspomnieć, że są to jedne z najgrzeczniejszych psów na lecznicy! Noce grzecznie spędzają w klatkach a rano chętnie wychodzą na boksy zewnętrzne lub na smyczach dreptają na pastwisko! Wieczorem znów wracają do swoich klatek, jednak już trochę smutniejsze, bo dziś znowu nikt nie przyszedł zabrać do domu... wracając zawsze oglądają się za siebie, bo może właśnie za chwilkę, zza rogu pojawi się ktoś, kto zrobi im miejsce w swoim życiu. Nadzieja umiera ostatnia...

Kontakt:
adopcje@schronisko.info.pl
Karty zdrowia Gwiazdeczki https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200805360515321&set=oa.314695661993510&type=1&theater
Karty zdrowia Oczka https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200805348715026&set=oa.314695661993510&type=1&theater
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:502-405-905
informacje dodatkowe: