Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Owczarkowaty Misiek-przylepa

Owczarkowaty Misiek-przylepa

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:25 02 2013, 08:49
data ważności:27 03 2013
zamieszczający ogłoszenie: Monday
Dane zwierzaka:
urodzony:1 2 2011
miasto:Radom
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Misiek w typie owczarka

Misiek został znaleziony przez mnie w lesie. Był przywiązany do drzewa. Pewnie umarłby straszną śmiercią głodową, gdyby nie zwykły przypadek. Powoli zdjęłam mu starą, sparciałą obrożę. Poszłam do domu, żeby zobaczyć co będzie robił. ON JUŻ NIE ODSZEDŁ. Oparł nosek na bramie i czekał. Tylko ślepe zrządzenie losu dało Miśkowi szansę. Lecz fortuna kołem się toczy. Misiek biegający luzem, regularnie dokarmiany, komuś przeszkadzał. Z nieznanych przyczyn ktoś Miśka próbował otruć. Cudem odratowany psiak przeżył. Dalej jednak nie ma domu. Dalej Misiek czeka na swoją szansę.
Misiek to dorosły i bardzo sympatyczny psiak, który potrafi chodzić na smyczy. Jest duży, ale bardzo łagodny. Akceptuje suczki. Pięknie pilnuje posesji. Ma jeszcze sporo energii do zabawy. Jest miły i przytulny. Ufny do człowieka. Lubi zabawę, głaskanie, czesanie. Poświęca człowiekowi dużo uwagi. Cały czas jest uśmiechnięty. Szybko się przywiązuje.

BARDZO proszę o POMOC.....Misiek szuka dobrego i odpowiedzialnego domu. To idealny już dojrzały pies, który nadaje się na przyjaciela, towarzysza a nawet stróża. Pies znajduje się w Radomiu. Kontakt w sprawie adopcji: Kasia 507 237 447
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:507 237 447
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany