Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Pełna życia Berta.

Pełna życia Berta.

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:11 05 2013, 13:54
data ważności:10 06 2013
zamieszczający ogłoszenie: Cat Hilton Hotel
Dane zwierzaka:
urodzony: 2007
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Berta to sunia średniej wielkości, w wieku około 6 lat. To zwykły kundelek, który latami czekał w schronisku na swojego człowieka, na swoją szansę. Niby już przywykła, niby się przyzwyczaiła, ale w jej oczach ciągle pojawiała się nadzieja. Może to dziś?... Może to ten człowiek?
Najgorszym momentem dla Berty była chwila powrotu do schroniska, po spacerkach z 12 letnią dziewczynką, na których bawiła się, przytulała, tarzała w trawie, była najzwyczajniej w świecie szczęśliwa, a tu okazuje się, że trzeba wracać do pustego boksu. Zapierała się wszystkimi łapkami przed zimną, schroniskową bramą , a Ola nie mogła powstrzymać płynących łez.
Ola - 12 letnia wolontariuszka ma już zwierzaki w domu, nie może przygarnąć Berty, ale codziennie pyta czy znalazł się ktoś kto pokocha tego zwykłego, a jednak niezwykłego kundelka.
Dzięki pomocy wielu ludzi, którym leży na sercu dobro wszelkich psich stworzeń i dla Berty zaświeciło słoneczko. Zamieszkała w hoteliku,gdzie ma stały dostęp do spacerów, ludzi - starszych i młodszych, ma własny kąt i michę pełną smakołyków.
Okazało się , że ta zamknięta w sobie sunia jest radosnym pełnym życia psiakiem, łagodnym w stosunku do ludzi i psów. Sunia jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana i zaczipowana.
Ktoś kto pokocha Bertę całym sercem zyska w niej przyjaciela na całe życie
Kontakt w sprawie adopcji:
604 416 873 , ocelot16@interia.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:604 416 873
mailem:ocelot16@interia.pl
informacje dodatkowe: