Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » SID spokojny, uległy piesek w typie sznaucera znów szuka domu

SID spokojny, uległy piesek w typie sznaucera znów szuka domu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:24 03 2021, 13:53
data ważności:23 04 2021
zamieszczający ogłoszenie: Mirek
Dane zwierzaka:
urodzony: 2014
miasto:Wrocław
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
SID po roku od adopcji psiaczek znów jest bezdomny. Rodzina adopcyjna przywiozła nam Sida z książeczką i smyczą 2 dni temu. Podobno zaczął atakować go duży pies REZYDENT, który był w tej rodzinie od wielu lat. Serce nam pękło na milion. Psiak 6 długich lat w mordowni, totalnie złamany... znalazł domek, w którym przez rok był bardzo szczęśliwy - mamy pełno zdjęć i filmików, byliśmy cały czas w kontakcie, nic nie zapowiadało takiego zwrotu akcji. No cóż. SID wrócił do hoteliku pod Wrocław. Na szczęście stado przyjęło go bez problemu, on też jakby poznał miejsce. Pies jest średniej wielkości, waży ok. 20 kg.
Kochani to totalnie cudowny pies. Bardzo uległy... lata w schronisku nieodwracalnie wywarły na nim piętno, ale mimo tych przeżyć Sid tak bardzo chce być kochany. Jest typowym kanapowcem, bardzo lubi fotele, sofy, więc szukamy domku tylko takiego, który da mu taką możliwość. SID pięknie chodzi na smyczy. Bardzo lubi towarzystwo innych psów, nie jest dominujący. Zgadza się ze wszystkimi. Kocha wodę !!! Świetnie pływa. Bardzo lubi wygrzewać się na słoneczku. Marzy nam się spokojny domek z ogrodem dla Sida, który wchodzi nam już w wiek seniora. Czy znajdziemy mu na jesień życia dom pełen miłości i spokoju ? Nie przestajemy w to wierzyć. Nie nadaje się do bloku. Tylko dom z ogrodem, cicha okolica, nie ma lęku separacyjnego, ale przeraża go miasto i skupiska ludzi.
Kochani zupełnie nie byłyśmy przygotowane na taką sytuację. SID nie ma deklaracji. Jeśli ktoś chciałby wspomóc w jego utrzymaniu i zaoferować choćby najmniejsza cegiełkę, będziemy bardzo wdzięczne.

BEZDOMNE SERDUSZKA_KU LEPSZEMU ŻYCIU
tel. w sprawie adopcji:

792 541 415 - JoAsia

Jesteśmy na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/376866729531813/?multi_permalinks=677990372752779¬if_id=1595790414153587¬if_t=group_highlights&ref=notif
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:792541415
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany