Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Spragniony bliskości człowieka Gumiś szuka swojego domu !

Spragniony bliskości człowieka Gumiś szuka swojego domu !

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:10 02 2013, 09:36
data ważności:26 03 2013
zamieszczający ogłoszenie: Alicja
Dane zwierzaka:
urodzony: 2011
miasto:Lublin
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
GUMIŚ to bardzo sympatyczny, młody pies (ma ok. 2,5 roku) średniej wielkości (waży ok. 25 kg). Uwielbia każdego, kto chce go pogłaskać, wystawia całą głowę przez kraty, z nadzieją, że może akurat trafi na kogoś, kto się w nim zakocha i zabierze do DOMU ... Gumiś jest bardzo wesołym, towarzyskim i przyjacielskim psem, pozytywnie nastawionym do całego świata. Jest łagodny wobec ludzi, bardzo ceni sobie kontakt z nimi. Umie chodzić na smyczy!! Przebywa w boksie obok pierwszej bramy.
To psiak, który do życia bardzo potrzebuje człowieka! Na jego widok próbuje wcisnąć swoje całe ciałko w kraty, by tylko być bliżej niego. W jego towarzystwie staję się fajnym, radosnym psem, który uwielbia całe to ludzkie przemawianie, przytulanie i mizianie...
Gumiś to jeszcze młody pies, przed którym całym życie... Czy ma być smutne, bo spędzone samotnie w schronisku? czy całą jego beztroską młodość ma zabrać mu schronisko?
Gumiś będzie dobrym psem do domu z dziećmi.
Gumiś musi przyjmować leki na wątrobę i specjalistyczną karmę. Gumiś kilka miesięcy temu załamał się, stracił przyjaciółkę z którą był w boksie- sunia znalazła dom, od tej pory ucieka z boksu i jej szuka, tylko kochający domek może sprawić że poskleja się jego złamane serduszko.

Wierzymy, że gdzieś na świecie jest człowiek dla Gumisia, tylko o tym jeszcze nie wie. Dlatego proszę Was o pomoc w jego odnalezieniu.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:603 803 330 Marta
oraz pod numerem:601 672 846
GG:6295454
informacje dodatkowe: