Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Tami

Tami

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:29 06 2013, 11:09
data ważności:13 07 2013
Dane zwierzaka:
urodzony: 2013
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » terrier (grupa FCI 3) » teriery typu bull » American Staffordshire Terrier
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Tami to sunia w wieku około 3-4 miesięcy w typie amstafa, płowo-ruda z dużymi ciemnymi oczami i czarną maską na pyszczku.

Tami to bardzo kontaktowa dziewczynka. Jak na szczeniaka w tym wieku, jest super grzeczna. Ładnie chodzi na smyczy, spuszczona luzem pilnuje się i przybiega na zawołanie, nawet w ferworze zabawy z psami. Bardzo ładnie reaguje na napotkane psy i one też ją dobrze odbierają. Dała się poznać jako szczeniak pogodny, wesoły ale nie nadpobudliwy, chętny do współpracy i zwracający baczną uwagę na przewodnika. Mieszka w domu tymczasowym z bullterierem, trzyma się blisko swojej przyszywanej ciotki, przytulając się podczas drzemki, ale nie czuje przed nią wielkiego respektu czy obawy. Tami jest bardzo mądrym szczeniakiem, za wszelką cenę stara się utrzymywać czystość, a chęć wyjścia za potrzebą ładnie komunikuje. Jedyne negatywne zachowanie jakie póki co pokazał,a to obrona miski przed ciotką Umą (bullterierem), ale w tym wieku i na tym etapie zmiana tego zachowania nie powinna przynieść większych problemów, zresztą już zostały podjęte kroki w tym kierunku. Tami bardzo dobrze rozumie korekty swojego zachowania i wydaje się psem łatwym do szkolenia, lubiącym naukę (oczywiście na tyle na ile można to powiedzieć o 3-4 miesięcznym szczeniaku). Ktoś kto chciałby mieć psa do pracy, treningów czy aktywnego wspólnego życia, znajdzie w niej wspaniałego kompana i przyjaciela.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej w której jak w przypadku każdego szczeniaka z fundacji znajdzie się obowiązkowa sterylizacja i konieczność podjęcia szkolenia z psem.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod nr tel: 502 65 83 85 lub adopcje@fundacja-ast.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:502658385
mailem:adopcjebullowatych@wp.pl
informacje dodatkowe: