Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Trouble

Trouble

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:21 08 2014, 03:31
data ważności:20 09 2014
zamieszczający ogłoszenie: -
Dane zwierzaka:
urodzony: 2013
miasto:Opole
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Trouble to 9 miesięczny psiak po mamie pitbulce red nose i nieznanym tacie. Jest pięknym, niezwykle oryginalnie umaszczonym młodzieńcem, ważącym obecnie 18kg. Pod skrzydła Fundacji AST trafił z początkiem stycznia tego roku i od tego czasu przeszedł długą drogę od nieposkromionego, nieznającego żadnych zasad łobuza, do normalnego choć aktywnego, ciekawskiego i potrzebującego uwagi psiego podrostka. Mimo dużych postępów, jakie poczynił Trouble, wciąż nie udało się mu znaleźć kochającego i gotowego do pracy z nim domu stałego. Być może ciągnie się za nim dawna reputacja łobuza, może to magia imienia, być może trudno zaakceptować fakt, że pies w tym wieku wymaga uważności i zaangażowania ze strony człowieka? Bez względu na powody przedłużającej się bezdomności Trouble'a, warto pamiętać, że jest to psiak, który przy odpowiedniej motywacji właściciela, będzie świetnie wyszkolonym, usłuchanym i idealnym psim kompanem na długie lata.

Trouble obecnie uczęszcza na kurs z zakresu PT (Pies Towarzyszący), co pozwala mu w fantastyczny sposób pożytkować energię. Z entuzjazmem uczy się nowych komend, chętnie współpracuje z przewodnikiem. Jest bardzo podatny na motywowanie przysmakami. To psiak zachowujący czystość, przyuczony do klatki kennelowej i pozostawania samemu, w czasie gdy jego opiekun idzie do pracy (8h). Trouble jest żywiołowy i wymaga dużej dawki ruchu, lubi się bawić, biegać. Jednocześnie to wielki fan przytulania, drapania i pieszczot, uwielbia okupować kolana opiekuna i poddawać się jego mizianiu. Jest bardzo inteligentny i ciekawski, a przy tym dość uparty. Jednym słowem, idealny materiał do dalszego szkolenia.

Poszukujemy dla niego domu, który będzie chciał pracować z Trouble'm, kontynuować jego szkolenie. Jego przyszły właściciel powinien być konsekwentny, uparty i cierpliwy, by przebić te cechy u Troubla :) Nasz podopieczny szuka prawdziwego pasjonata, który chce i lubi aktywnie spędzać czas ze zwierzakiem bawiąc się i zabierając go na długie codzienne spacery. Szukamy domu, który zechce poświęcić swój czas i energię na oszlifowanie tego psiego brylantu, najchętniej bezpsiowego, by cała uwaga właścicieli skoncentrowana była na Trouble'u. Domu gotowego na zakochanie się w tym wyjątkowym psie, bo mądra miłość to coś, czego potrzebuje najbardziej.

Warunkiem adopcji jest pozytywne przejście procedury adopcyjnej, a także kastracja i podjęcie dalszego szkolenia PT.

Trouble obecnie mieszka w ok. Opola.
Jeśli adoptuje go osoba z okolic Opola, Jaworzna, Gliwic, nasz szkoleniowiec zaprasza bezpłatnie na 2,5 miesięczny kurs dalszego szkolenia :)

Kontakt w sprawie adopcji:
tel: 501 797 018
mail: adopcje@fundacja-ast.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:501 797 018
mailem:adopcje@fundacja-ast.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony