Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Tytus

Tytus

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:27 06 2018, 11:53
data ważności:27 07 2018
zamieszczający ogłoszenie: Kamila - Znajdki Wolontariat
Dane zwierzaka:
urodzony: 2011
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Hej jestem Tytus i szukam swojego człowieka. Oferuję Ci swoje oddanie i miłość do końca mego życia. Uwielbiam towarzystwo ludzi, długie spacery, kąpiele wodne oraz jazdę autem. Jestem łagodny, ale moje gabaryty wywołują respekt i ze mną przy boku będziesz czuł/a się bezpieczny/a. Mogę zamieszkać z Twoją rodziną, także z fajnymi dziećmi, które nie dokuczają zwierzętom. Byłoby super, gdybym był jedynym psem w rodzinie, ale dogadam się także z miłą sunią oraz spokojnymi psami i/lub szczeniakiem. Ze starszymi psami-samcami czasami miewam sprzeczki i lubię je obszczekać, ale szybko się uspakajam. Ładnie chodzę na smyczy, jestem bardzo grzeczny u weterynarza, lubię spacery zarówno po mieście, jak i leśnych ostępach, uwielbiam zabawy węchowe oraz konga wypełnionego pasztetem. Jestem zdrowy, zaczipowany i wykastrowany. Nie uciekam od moich opiekunów. Na spacerach pilnuję się przewodnika i podążam za nim.
Jestem optymistą - nie ustaję w poszukiwaniach człowieka, czekając aż znajdzie się osoba, która ofiaruje mi swą miłość i dach nad głową. Ja w zamian oddam mu całe moje psie serce i wierność.
Jestem wesoły i pełen wigoru , ale cenię też sobie chwile wytchnienia u boku człowieka – lubię wtulać wtedy swój pysk w dłonie opiekuna lub kładę się tuż przy jego nogach. Jest ogromnym pieszczochem, nie wzgardzę relaksem na kanapie, a o wyczesywanie sam się dopominam. Mój stosunek do kotów? – zależy od kotów - czasami potrafię pogonić jakiegoś kota, który przede mną umyka, ale nie zrobiłem żadnemu krzywdy, natomiast innym walecznym kotom sam wolę zejść z drogi - z kotami nigdy nic nie wiadomo...
Idealny dom dla mnie? Bardziej od mięciutkich poduszek i luksusu doceniam towarzystwo człowieka, w którym będę miał przewodnika i towarzysza. Oczywiście trzeba pamiętać, że odnalezienie się w nowym domu może mi zająć trochę czasu i będę potrzebował odrobiny wyrozumiałości.
Jestem podopiecznym Fundacji Znajdki, jestem zaszczepiony i zabezpieczony p. kleszczom.
Więcej informacji: https://www.facebook.com/ktory.szuka.domu/ .

Jeśli jesteś zainteresowany/a adopcją Tytusa zadzwoń: 668 152 186; 664 821 160 (obowiązuje procedura i umowa adopcyjna).
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:668152186
mailem:kamilamanko@op.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany