Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » VIGO szuka domu!

VIGO szuka domu!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:03 09 2013, 13:18
data ważności:03 10 2013
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Warta Goldena
Dane zwierzaka:
urodzony: 2009
miasto:.
klasyfikacja: » labrador (grupa FCI 8) » psy aportujące » Golden Retriever
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
4-letni Wigo to pies o złotym sercu. Zaraża radością, gdy bawi się swoją ulubiona piłeczką. Wpatrzony w przewodnika czeka na kolejną komendę, by ochoczo ją wykonać. Wigo to „facet z przeszłością”, który czeka na swoją szansę. Odrodzony, nowy Wigo.
Gdy w październiku ubiegłego roku trafił do krakowskiego schroniska, miał „przypiętą łatkę” psa agresywnego. W poprzednim domu zdarzyło mu się kilka razy ugryźć. Jego reakcje nie zawsze były możliwe do przewidzenia. Nie czuł się bezpiecznie, domagał się uwagi, bronił zasobów. W schronisku dał się poznać jako zupełnie inny osobnik. Wesoły, chętny do współpracy. Pracownicy i wolontariusze mówili o nim wyłącznie w superlatywach. Nie wykazywał agresji i łatwo nawiązywał z nimi kontakt.
Wiedzieliśmy, że chłopak zasługuje na pomoc. Fundacja Warta Goldena wraz z Fundacją Psi Los im. Joanny Krupińskiej postanowiły dać mu szansę. Wigo trafił do Bogatyni, do szkółki Panów Marka i Łukasza Młodzińskich- specjalistów od szkolenia psów trudnych.
Kilka miesięcy intensywnych treningów i obserwacji musiało zaowocować. Pod okiem swych nauczycieli Wigo coraz częściej pokazywał swoje prawdziwe oblicze- psiaka radosnego, skorego do zabawy, oddanego człowiekowi.
Nowy, odmieniony Wigo dziś szuka swego miejsca na ziemi. Włożył wiele wysiłku w to, by stać się kochającym, radosnym goldenem. Potrzebuje człowieka cierpliwego i silnego, kogoś, kto zrozumie jego lęki i będzie konsekwentnie z nim pracował. Powinien trafić do domu, gdzie nie ma innych zwierząt ani dzieci. Dobrze byłoby, gdyby Wigo zamieszkał w obrębie Dolnego Śląska, w okolicach Bogatyni, wówczas Pan Marek mógłby pomóc w nawiązaniu relacji z tym cudnym psem. Jeśli potrafisz pokochać Wigo, daj mu szansę, a on odwdzięczy się miłością i oddaniem płynącym z głębi złotego serca.
Kontakt w sprawie adopcji Wigo:
tel. 668-328-666
mail: michalina@wartagoldena.org.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:668-328-666
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany