Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Wspaniała starsza ANUSIA czeka na dom i miłość człowieka

Wspaniała starsza ANUSIA czeka na dom i miłość człowieka

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:26 02 2013, 10:05
data ważności:28 03 2013
zamieszczający ogłoszenie: Alicja
Dane zwierzaka:
urodzony: 2003
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Anusia od ponad 10 lat mieszkała na ulicy. Od samego początku była żywiona przez dobrych ludzi, którzy nie mogli jej przygarnąć, ale starali się sprawować nad nią pieczę; miała sporo kryjówek w miejskich zakamarkach i podmiejskich pustostanach. Z jednej strony było to życie pełne niebezpieczeństw, samotności i niepewności jutra - z drugiej strony Anusia mogła cieszyć się wolnością, o jakiej zapewne śnią zwierzęta, których egzystencja ogranicza się do ciasnych schroniskowych klatek.
Anusia była suczką uległą i spokojną, starała się nie wadzić nikomu, jednak jej obecność zaczęła przeszkadzać kilku mieszkańcom i w końcu podjęto decyzję o konieczności przetransportowania jej do schroniska.

Anusia była początkowo bardzo przestraszona, zdezorientowana i zagubiona, ale już od pierwszych chwil widać było, że jest poczciwym, łagodnym, przemiłym stworzeniem. Nie mogliśmy pozwolić, by została odwieziona do miejsca, gdzie jej dalszy los byłby niepewny - tym bardziej, że osoba, która latami ją dokarmiała, ze łzami w oczach prosiła nas, byśmy zaopiekowali się sunią. Tak oto Anusia otrzymała szansę na radykalną odmianę - nie chcemy, by po tych wszystkich latach tułaczki sunię czekała jesień życia za kratami; marzymy o tym, by zgłosił się ktoś, kto podaruje jej prawdziwy dom i bezpieczną przystań.
Anusia jest nieśmiałą i grzeczną istotą, która ze wszystkich sił stara się być niewidzialna - wiele lat spędzonych na ulicy nauczyło ją, że lepiej żyć na uboczu i ufać tylko nielicznym. Dla Anusi przytulny kącik i dobre słowo ze strony człowieka jest niczym gwiazdka z nieba. Sunia zadowoli się najdrobniejszym ciepłym gestem, będzie wiernym i oddanym kompanem, cichą i nieabsorbującą towarzyszką. Czy ktoś dopisze w historii Anusi ostatni rozdział, w którym wreszcie spotką ją coś naprawdę dobrego ?
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:603 803 330 Marta
oraz pod numerem:601 672 846
informacje dodatkowe: