Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Zajrzyj, pokochaj, adoptuj – smutna Emi szuka domku.

Zajrzyj, pokochaj, adoptuj – smutna Emi szuka domku.

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:06 02 2013, 21:39
data ważności:08 04 2013
zamieszczający ogłoszenie: Agnieszka
Dane zwierzaka:
urodzony: 2010
miasto:Łódź
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Emi ma około 2 lat. Jest sunią średniej wielkości i krępej budowie ciała, gładkowłosa, jasno umaszczona z ciemnymi łatkami.
Emi kilka miesięcy temu została zabrana z ulicy i umieszczona w domu tymczasowym. Nie wiemy jak długo Emi była bezdomna, nie wiemy jak dawno temu straciła dom i trafiła na ulicę. Wiemy natomiast, że bardzo źle wpłynęło to na zachowanie suni wobec ludzi: jest nieufna i wystraszona. Boi się podejść do po raz pierwszy spotkanego człowieka.
Emi przez kilka miesięcy żyła w jednej z podłowickich wsi. Jej domem był las, w nim szukała schronienia przed ludźmi i przed deszczem, leżała cichutko pod krzakami, wychodziła tylko w poszukiwaniu jedzenia. Nie zawsze udawało się Jej coś znaleźć, czasami brzuszek był pusty.
Na szczęście pojawili się ludzi, którzy postanowili o sunię zawalczyć. Udało się. Od kilku miesięcy Emi przebywa w domu tymczasowym. Uczy się na nowo zaufania do człowieka. Emi poczyniła duże postępy socjalizacyjne, widać, że przywiązuje się do ludzi, którzy Ją karmią, przytulają i rzucają piłeczkę. Szukamy dla Emi człowieka, który zapewni suni nie tylko dach nad głową i pełną miskę, szukamy kogoś cierpliwego i troskliwego, kto zapewni Emi poczucie bezpieczeństwa i dużo czułości. Gwarantujemy, że Emi odwdzięczy się zaufaniem, wiernością i przywiązaniem.
Emi jest zgodnym pieskiem, może mieszkać z innymi zwierzakami, z usposobienia jest raczej powolna i powściągliwa. Posiada wszystkie niezbędne szczepienia, a przed adopcją zostanie wysterylizowana i zaczipowana.
Mały piesek o smutnych oczach – tak najkrócej można opisać Emi. Pomóż nam zamienić Emi w małego, szczęśliwego psiaka. Zadzwoń.

Kontakt w sprawie adopcji: 601 303 395
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:601 303 395
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony