Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » neo

neo

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:23 09 2020, 22:57
data ważności:23 10 2020
Dane zwierzaka:
urodzony:11 6 2018
miasto:warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Neo został znaleziony w rowie, potrącony przez samochód. Ktoś zostawił go sparaliżowanego na śmierć. Na szczęście dobrzy ludzie znaleźli go i zadzwonili z prośbą o pomoc.
Okazało się, że Neo ma połamaną łapkę oraz przepuklinę w kręgosłupie. Nie mógł chodzić, nie kontrolował potrzeb fizjologicznych. Od tego czasu przeszedł operację oraz tygodnie rehabilitacji i to postawiło go na nogi.
Neo załatwia się na dworzu, jest bardzo energiczny. Chce biegać, nie potrzebuje już asekuracji na spacerach ale wciąż nie obciąża w zupełności lewej łapy: konieczne są codzienne spacery na smyczy aby pozbyć się tego problemu.
To młodziutki pies, trochę szalony. Akceptuje łagodne psy, ale niektóre potrafi obszczekać. Grzecznie jeździ samochodem. Ciągnie na smyczy.
Szukamy dla niego energicznych opiekunów, chętnych dalej pracować aż do pełnej sprawności Neo.

ur. ok. 2018
wielkość: średni
kastracja: wkrótce

kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszka Ania 603 762 594, wolontariuszka Klaudia 512 237 880

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej. Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:603 762 594
informacje dodatkowe: