Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » weterynarze  » Przychodnia Medor
podaj łapę

(0)

oceń placówkę
(5.00)

Przychodnia Medor

w serwisie od:22 11 2013, 13:17
Dane adresowe:
Urocza 9
95-100, Zgierz
telefon:42 715 49 33 lub 534 726 678
godziny otwarcia:pon 10.00-18.00 wt-pt 10.00-18.00 przerwa na zabiegi 12.00-15.00
usługi:
RTG, USG, laser, szpital, laboratorium, chirurgia, ortopedia, stomatologia, profilaktyka, położnictwo, wydawanie paszportów, wszczepianie chipów, strzyżenia, kąpiele, karmy lecznicze, wizyty domowe,
o placówce:
Dzięki ogromnej determinacji i wsparciu was wszystkich mamy własną przychodnię weterynaryjną pachnie świeżą farbą i lśnią nowe meble, wyposażenie jeszcze skromne, ale mamy już mikroskop labolatoryjny, piezodont do usuwania kamienia nazębnego i wagę.

Niebieski - to gabinet pierwszego kontaktu tutaj leczymy, szczepimy i przygotowujemy do zabiegów.

Różowy - to gabinet operacyjny tutaj pani doktor przeprowadza mniej i bardziej skomplikowane zabiegi.

Jest jeszcze szpital w którym przebywają zwierzaki powracające do zdrowia, znajduje się w nim 11 klatek z podgrzewana podłogą. Miło nam gdy widzimy wielkie zdziwienie ogladających nasza przychodnię. A... jeszcze niedawno była to kociarnia. Marzeniem naszym jest miec wlasne USG i labolatorium, nie ma dnia w którym przyjeżdża zdrowy pies i wystarczy go tylko odrobaczyc i zaszczepić. Jeszcze się tułamy po zaprzyjażnionych lecznicach z tymi najbardziej poszkodowanymi, lecz mamy nadzieję że wkrótce będziemy już doposażeni, a wtedy ratowanie nawet najtrudniejszych przypadków będzie mozliwe w medorze. Wiemy że naszych wieloletnich przyjaciół zawsze możemy liczyć.


PROFILAKTYKA

ZABIEGI

CZYSZCZENIE ZĘBÓW

WIZYTY DOMOWE
komentarze