Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Aida mix amstaff mix pitbull ... SZUKA DOMU
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Aida mix amstaff mix pitbull ... SZUKA DOMU

psy
w serwisie od:01 10 2009, 15:07
Metryczka:
urodzony: 2008
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
o zwierzaku:
Piękna sunia mix z pitbullem … może z amstaffem około 1,5 roczna .
Wyratowana z pseudo schroniska w Wołominie .
Przeszłości jej nie znamy jednak wystarcza nam fakt , że ktoś się jej pozbył , wyrzucił , nie chciał … Dlaczego ?? To najczęściej stawiane pytanie gdy do schroniska trafia tak wspaniały pies jak Aida .
Być może tę słodką dziewczynkę kupiono z pseudohodowli i miała wyrosnąć na „rasowego” psa a na takiego nie wyrosła . Może miała bronić posesji … a może po prostu była ciężarem ... Tego się nigdy nie dowiemy .

Bardzo grzeczna i śliczna sunia . Taka pomieszana coś z amstaffa coś z pitbulla ... Mix ale naprawdę urocza . Nawet Pani weterynarz , do której pojechaliśmy powiedziała , że bardzo ładna sunia i bardzo grzeczna co naprawdę się sporadycznie zdarza by psiak był tak mega spokojny u weterynarza a ona leżała grzecznie , dała sobie wyczyścić obolałe uszka nawet nie drgnęła tylko pisnęła cichutko jak ją zabolało to tyle . W oczekiwaniu na kolejne zabiegi leżała grzecznie i zerkała na Panią doktor - taka jest wspaniała . Kocha człowieka , uwielbia mizianko , głaskanko , całowanko i takie tam wszelakie przyjemności . Jednak jest pewien minus Aida nie lubi psiaków , powarkuje , kłapie zębami . Myślę , że Aida będzie szczęśliwsza jako jedynaczka bez psów i kotów niech sobie ma ludzia na wyłączność . Aidusia jest bardzo karną sunią gdy coś robi nie tak jak nam się podoba wystarczy powiedzieć "fe" , "nie wolno" czy "zostaw" zdecydowanym tonem i mała się uspokaja natychmiast . Na smakołykach świetnie skupia uwagę , siada naprzeciw człowieka i czeka aż dostanie , kiedy odbiera jedzenie z ręki robi to na wyraz delikatnie . Szkolenie na smaczki w jej wypadku odniesie pożądany efekt . Samochodem potrafi jeździć , jest grzeczna podczas jazdy .
Sunia obecnie przebywa w hoteliku dla psów jednak kojec i buda nie jest spełnieniem jej marzeń ani osób , które pomagają Aidusi . Ona potrzebuje ciepła , czułości i ogrom miłości tylko wtedy będzie szczęśliwa .
Ta piękna dziewczynka zasługuje na najlepszy domek . Proszę pamiętać , że dom to nie mury ważni są ludzie .
Kontakt :
Magda 502 403 926
Gg 9401800
Laura1108@op.pl
najnowsze komentarze