Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Ali
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Ali

psy
w serwisie od:09 06 2010, 18:59
opiekun Wolontariusz
Metryczka:
urodzony: 2008
miasto:Trójmiasto
klasyfikacja: » sznaucer (grupa FCI 2) » psy w typie pinczera i sznaucera » Sznaucer średni
płeć:samiec
o zwierzaku:
Życie szczeniaka z reguły jest bardzo fajne. Zabawny, ludzie sie usmiechaja na jego widok. Piesek jest słodki,smieszny,szybko uczy się,ze swiat jest przyjazny, a ludzie wspaniali. A potem pies konczy 1,5 roku i ważą sie jego losy. Jego obecość powszednieje. I albo miał szczęście trafic na dobrych,kochających ludzi albo zostaje wywalony z domu.
Powodem może być wszystko. Ten pies na fotkach to Ali. Niestety nie umie mówić,więc nie opowia nam swojej historii. Ktos nauczył go ufac ludziom,kochac ich,ktos kiedyś zadbał o to,aby był przyjazny,chodził ładnie na smyczy,był posłuszny. Tylko tej ludzkiej miłości starczyło na 1,5 roku życa. Pół roku temu szanucerowaty Ali wylądował w schronie w Trójmieście. Od 6ciu miesięcy jego zycie to krata,boks,szczekanie innych psów i żebranie przy kracie,aby ktoś wejrzał na niego łaskawym okiem. Bezskutecznie.

Pies jest jednym z najbardziej lubianych psów w schronisku! zasłuzył sobie na to miłym,zrównowazonym charakterem. Ali jest po prostu.... fantastyczny.Ma dopiero 2 lata i przed nim dłuuugie zycie.
Tylko niechaj ono toczy sie przy boku człowieka,nie w schronie,przecież los nie może byc tak okrutnych dla kochanych,dobrych psów!

Ali jest mieszańcem sznaucera sredniego,ma poważna urodę brodacza. Dystyngowana broda,elegancka sylwetka,krzaczaste brwi-nie trzeba wstydzic sie wygladu tego psa. W schronisku został ostrzyżony; pielegnacje znosi na piątke z plusem,w czasie strzyżenia kaganiec był zbyteczny.Nie jest psem pobudliwym,czy trudnym do prowadzenia. Dlaczego?
poniewaz ponad jego uroda góruje jeszcze coś - najważniejszego - inteligencja. Ten pies MYŚLI. Jeżeli zobaczyłeś w jego oczach coś czego szukasz u psa,zadzwoń do jego opiekunki, poznaj schroniskowca na żywo i zdecyduj,czy w Twoim sercu jest miejsce,które czeka na Aluszka.

W schronisku obowiązuje opłata adopcyjna (nieduża;) oraz podspisanie umowy adopcyjnej,pies jest zaszczepiony na wścieklizne i choroby
wirusowe.

Dominika: 600 757 965


mail:faunica@wp.pl
najnowsze komentarze