Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Aramis
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)
Metryczka:
urodzony: 2006
miasto:cieszyn
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Ma ok. 3 lat. To pies w typie owczarka niemieckiego; nieco wyższy niż typowy owczarek. To bardzo wesoły, łagodny i przyjacielski pies. Błąkał się samotnie po ulicach miejscowości Brenna (woj. śląskie). Dlatego ok. 5 miesięcy temu został umieszczony w schronisku. Aramis ma w jednym oczku zrośniętą rogówkę z trzecią powieką. Ale widzi na oczko, świetnie sobie radzi i w niczym mu to nie przeszkadza. Ma w sobie dużo energii, bardzo lubi zabawę i bieganie.
We wrześniu br. Aramis został zabrany ze schroniska i umieszczony w hoteliku. Pilnie poszukujemy dla niego ciepłego, kochającego domu. W hoteliku przebywa pod opieką fachowca, który następująco ocenił jego charakter i usposobienie:
„Aramis nie sprawia kłopotów. Doskonale się u nas zaaklimatyzował. Jest bardzo beztroskim, ale nie rozbrykanym psem.
Uwielbia zabawę, zachowuje się jak szczeniak, nadrabia pewnie stracony w schronisku czas. Jest bardzo kontaktowy i lgnie do człowieka. Nie przejawia agresji w stosunku do ludzi i do innych psów. Jest w pełni przewidywalnym i zrównoważonym psem. Nie rzuca się na jedzenie”.
Mile widziany będzie dla Aramisa domek z ogrodem. To piesek raczej podwórkowy, który bardzo dobrze czuje się na zewnątrz. Nie wiadomo czy akceptuje koty. Na zdjęciu pilnie śledzi co robi kot w pomieszczeniu obok.
Aramis został wykastrowany. Przed adopcją zostanie również odrobaczony.
Aramis czeka na ciepły, miły dom i na dobrego człowieka, który go pokocha, przyjmie do swojej rodziny a w zamian zyska wiernego przyjaciela…
najnowsze komentarze