Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Ares kocha ludzi, kto pokocha jego.
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Ares kocha ludzi, kto pokocha jego.

psy
w serwisie od:13 08 2013, 13:58
opiekun SOS Bullterrier
Metryczka:
urodzony: 2010
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Ares to piękny max 3 letni pitbull, o którego mocno walczyło wiele osób dobrej woli i walkę tą wygrało. Pies jest bardzo spokojny, stabilny i odważny, mocno zorientowany na człowieka, dla niego zainteresowanie właściciela, jego bliskość i dobre słowo to najcenniejsza nagroda. W stosunku do człowieka uległy, przymilny i uwielbiający pieszczoty, należy jednak prowadzić go konsekwentnie a równocześnie delikatnie, absolutnie żadnych kar fizycznych. Ares jest psem bardzo wrażliwym na ludzkie emocje i bardzo się nimi przejmuje. Do obcych bardzo ufny ,cieszy się całym sobą i za tą wylewność nie wolno go karcić, gdyż człowieka kocha miłością bezwarunkową. Do dzieci łagodny ale ze względu na swoją siłę ,wielkość i nie ostrożność nie powinien mieszkać z małymi dziećmi. Ares wspaniale odnajdzie się w bloku jak i domu z ogrodem.
Ares to taki duży szczeniak który próbuje przekraczać granicę jakie ustalił mu człowiek np. pociągnie na smyczy, ale po delikatnej korekcie pamięć mu wraca. .Pozostawiony sam grzecznie czeka na powrót człowieka w swojej klatce kenelowej, która kojarzy mu się z odpoczynkiem. Zabiegi pielęgnacyjne znosi ze stoickim spokojem a nawet czerpie przyjemność z bycia w centrum zainteresowania .
Agresywny do zwierząt, absolutnie nie toleruje ich w swoim otoczeniu.
Opiekun Aresa musi być osobą aktywną, która ustali zasady i będzie się ich konsekwentnie trzymać a jednocześnie będzie dla niego delikatna i ciepła bo to pies kochający i wierzący w człowieka.
Zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej oraz wymagamy podpisania umowy adopcyjnej. Pies jest zaszczepiony, odrobaczony oraz wykastrowany.
Kontakt
Ania: 509230941
Joanna: 502150944
Piotr: 603840140
najnowsze komentarze