Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Beniamin-piękny krótkołapny kundelek do ADOPCJI - FILMIKI
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Beniamin-piękny krótkołapny kundelek do ADOPCJI - FILMIKI

psy
w serwisie od:26 11 2016, 14:32
Metryczka:
urodzony: 2008
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Smutny jest los bezdomnych psiaków, oj smutny...
Beniamin jeszcze nie zdążył się urodzić, a już był przez człowieka niechciany, niekochany i porzucony. Jako maleńki szczeniaczek trafił z mamą za kraty... gdzie już o 5 lat czeka na ratunek, który jakoś nie może nadejść...

To cudowne, niezwykle radosne i pocieszne stworzonko to prawdziwy skarb. Nie sposób przejść obojętnie obok jego wirującego ogonka i uśmiechu na pyszczku. Zawsze skory do zabawy, tulenia, turlania po pachnącej trawce zdawał się nie okazywać rozpaczy i smutku. Ale zimna buda, miska dzielona na wiele głodnych psich brzuszków to jedyne co na co dzień ma nasz Beniamin. Zasługuje na ciepłe posłanko, na troskliwe ramiona opiekuna, który pokocha i przytuli do serca.

Beniamin zasiedział się w schronisku za długo... już 5 lat czeka, tęsknie wypatrując zza krat dobrego człowieka. To przecież nie jego wina, że urodził się na okrutnym ludzkim świecie.

Beniamin to cudowny psiak, i coraz częściej widzimy jego pełne tęsknoty oczy. W schronisku mimo wielu psiaków obok jest bardzo samotny. Nie potrafi żyć bez człowieka.

Beniamin nie zawsze ma dobry kontakt z innymi samcami, z suczkami lepiej się dogaduje. Na smyczy spaceruje chętnie i jest ulubieńcem odwiedzających schronisko wolontariuszy.

Szukamy dla niego domu przede wszystkim ciepłego i bezpiecznego, pełnego troskliwych i dobrych ludzi, dla których spacer ze schroniskowym burkiem u nogi to powód do dumy i radości.

Daj szansę psiakowi, który powoli traci nadzieję...

Jest zaszczepiony, regularnie odrobaczany, od dawna gotowy do adopcji.
Jest pod opieką fundacji z Buska-Zdroju, ale obecnie przebywa w Gdyni.

Spójrz jak wiele radości Beniamin czerpie z kontaktu z człowiekiem: https://www.youtube.com/watch?v=w0CFhvtoc_8

Zasługuje na coś więcej niż ciasny, schroniskowy, brudny kojec...

Porozmawiaj z bliskimi, zastanów się, zadzwoń: 668 332 546 w godzinach 17-21


Zachęcamy również do obejrzenia nagrania programu Kundel Bury i Kocury o naszym Przytulisku: http://krakow.tvp.pl/26410266/odcinek-14
najnowsze komentarze