Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Beniamin-piękny krótkołapny kundelek do ADOPCJI - FILMIKI
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Beniamin-piękny krótkołapny kundelek do ADOPCJI - FILMIKI

psy
w serwisie od:01 02 2017, 18:43
Metryczka:
urodzony: 2011
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
o zwierzaku:
Smutny jest los bezdomnych psiaków, oj smutny...
Beniamin jeszcze nie zdążył się urodzić, a już był przez człowieka niechciany, niekochany i porzucony. Jako maleńki szczeniaczek trafił z mamą za kraty... gdzie przez 6 długich lat czekał na pomoc, która jakoś nie mogła nadejść...

Udało się - znalazł dom - rodzina nie była jednak w stanie pogodzić opieki nad psem z opieką nad dzieckiem - wyrok? Powrót za kraty... Po kilku latach znów sukces - psiak znalazł dom - i to na drugim końcu Polski... Niestety - nasiusiał tu i tam, warknął - nikomu nie przyszło do głowy z psem popracować, nauczyć go życia w domowych warunkach. Wyrok? Powrót za kraty...

Beniaminowi udało się znaleźć tymczasowy dom w Warszawie, gdzie z cudownymi ludźmi uczy się życia domowego. Idzie mu świetnie- pięknie dogaduje się z suczką i psiakiem, ładnie spaceruje na smyczy, zachowuje czystość.

To cudowne, niezwykle radosne i pocieszne stworzonko to prawdziwy skarb. Nie sposób przejść obojętnie obok jego wirującego ogonka i uśmiechu na pyszczku. Zawsze skory do zabawy, tulenia, turlania po pachnącej trawce.

Nie pozwólmy by wrócił do schroniska, tam czeka go jedynie zimna buda, miska dzielona na wiele głodnych psich brzuszków. Zasługuje na ciepłe posłanko, na troskliwe ramiona opiekuna, który pokocha i przytuli do serca.

To przecież nie jego wina, że urodził się na okrutnym ludzkim świecie.

Nie potrafi żyć bez człowieka.

Szukamy dla niego domu przede wszystkim ciepłego i bezpiecznego, pełnego troskliwych i dobrych ludzi, dla których spacer ze schroniskowym burkiem u nogi to powód do dumy i radości. Psiak w schronisku przebywał głównie z kobietami i to do nich lgnie, ale do mężczyzn równie szybko się przekonuje.

Jest zaszczepiony, regularnie odrobaczany, od dawna gotowy do adopcji. Obecnie przebywa w Warszawie, ale zorganizujemy transport. Jest pod opieką fundacji Opieki Nad Zwierzętami Bezdomnymi Przytulisko z Buska-Zdroju.

Spójrz jak wiele radości Beniamin czerpie z kontaktu z człowiekiem: https://www.youtube.com/watch?v=w0CFhvtoc_8

Porozmawiaj z bliskimi, zastanów się, zadzwoń: 506 089 180 lub
601 245 643

Zachęcamy również do obejrzenia nagrania programu Kundel Bury i Kocury o naszym Przytulisku: http://krakow.tvp.pl/26410266/odcinek-14
najnowsze komentarze