Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » zwierzaki  » Bolek, energiczny i pełen uroku psiak szuka właśnie Ciebie
podaj łapę

()

oceń zwierzaka
(5.00)

Bolek, energiczny i pełen uroku psiak szuka właśnie Ciebie

psy
w serwisie od:06 11 2013, 13:26
opiekun SOS Bullterrier
Metryczka:
urodzony: 2012
miasto:Katowice
klasyfikacja: » terrier (grupa FCI 3) » teriery typu bull » American Staffordshire Terrier
płeć:samiec
o zwierzaku:
Bolek to 1,5 letni pies w typie Staffordshire Bull Terier lub mix amstaffa. Trafił do naszego schroniska w kwietniu 2013 roku. Jest bardzo przyjacielski, nade wszystko lubi się przytulać i być głaskanym – po prostu kocha być z człowiekiem! Uwielbia szaleństwa na spacerach, (jest bardzo energiczny, ale niezbyt silny) bieganie, patyczki, tarzanie w trawie – Boluś to tak naprawdę jeszcze psie dziecko. Niestety – dom , w którym spędził pierwszych kilkanaście miesięcy swojego życia nie włożył w jego wychowanie ani grama pracy – Bolek nie znał żadnych komend, ale powoli uczymy się aportować, podawać łapki, skupiać uwagę na opiekunce. Bolek ma cudowny charakter, cieszy go świat, zgadza się na wszystkie zabiegi ze strony opiekunki i znosi je ze stoickim spokojem, można mu zabierać przysmaki i zabawki, grzebać w misce..
Na spacery wychodzi z innymi psami, ze zdecydowaną większością się przyjaźni, ale zdarza się też, że „te obce” zaatakuje. W doświadczonym domu mógłby mieszkać z innymi psami. Koty goni. Zwariowany na punkcie patyków i gumowych zabawek – na ich widok zamienia się na wybiegu w małe tornado. Uwielbia wodę i aportowanie w wodzie. W zabawach bywa niedelikatny, dlatego szukamy domu raczej bez małych dzieci.
Bolek to podrośnięty szczeniak, który potrzebuje odpowiedzialnych i cierpliwych właścicieli, kochających ruch. Zależy nam, aby poszedł do doświadczonego domu, który zna się na TTB i dobrze wychowa naszego podopiecznego!
Pies zostanie wydany do adopcji wyłącznie po akceptacji Stowarzyszenia Nadzieja na Dom, po wizycie przed adopcyjnej i podpisaniu umowy oraz po uregulowaniu symbolicznej opłaty schroniskowej. Możliwość transportu.
Kontakt:
Anna: 502 890 813
najnowsze komentarze